Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Sigurnost ili Andol - Page 2 Vote_lcap19%Sigurnost ili Andol - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Sigurnost ili Andol - Page 2 Vote_lcap81%Sigurnost ili Andol - Page 2 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Sigurnost ili Andol

Ići dole 
+4
el stefan!
Dule 91
Angorn91®
EvilMe137
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 3:05 pm

ti ne merchantujesh sam si mi to rekao Smile
merchanting je smrt za prste dedica
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 3:07 pm

koji merchanter ne koristi autotalker bolje receno!!!???
Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 4:00 pm

Ja kad sam merchantovao yew logse u free svetu nisam koristio auto talker i pisao sam za nijansu sporije nego ovi sa auto tokerom. NIKAD nisam koristio auto toker niti išta slično.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Gost
Gost




Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 11:22 pm

i ja sam srbin, ali pametan srbin... zasto da ne koristim lakse nacine dolaska do cilja??? udri
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePet Nov 16, 2007 11:01 pm

Zato što nisu legalni (mogu da te mute).
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
jelenko0

jelenko0


Muški
Broj poruka : 95
Lokacija : NS
Datum upisa : 15.11.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 3:58 pm

E jel moze neko da mi kaze sta mislite o onom EliteSwitch video sam da ga nikolaknot koristi pa sam ga i ja download onda sam se jednom ulogovo preko njega i snupi me je savetovao da to vise ne radim jer se zale da te moze hack evo vidim i Stojketa i Relju je hack pa se pitam jel iko to jos uvek koristi i kolko je bezbedno Question
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 4:13 pm

e pazi nista ti nije 100% sigurno,uvek postoji sansa da ce te neko hakovati,inace NIKAD ne idi na cudne sajtove,kao npr sto pisu u igri,idi tu i tu,imas to i to....i ti lepo odes,lepo se registrujes i ugasio si,Boris je otisao na neki sajt da skida drugu sifre za igrice,i odmah ga ovaj pitao da mu pokaze rs,umesto da skenira i promeni pass,on je odmah usao i eto tako se to i desilo...



u svakom slucaju ja i dalje koristim EliteSwitch i nisam ponovo hakovan lol.....
Nazad na vrh Ići dole
jelenko0

jelenko0


Muški
Broj poruka : 95
Lokacija : NS
Datum upisa : 15.11.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 4:22 pm

Aha, ja sam odmah promenio sifru kad sam ugasio EliteSwitch
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 4:24 pm

ma ne moras uvek da menjas sifru,a ako se tripujes da ces biti hakovan,najbolje je ti je da koristis Mozilu....i tako igraj!
Nazad na vrh Ići dole
jelenko0

jelenko0


Muški
Broj poruka : 95
Lokacija : NS
Datum upisa : 15.11.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 4:26 pm

To i radim, za svaki slucaj sunny
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 4:30 pm

inace na neko odredjeno vreme menjaj siifru i skeniraj racunar,posebno ako odes na neki tamo sajt,odmah skeniraj,menjaj sifru pa tek onda idi da igras Smile

srecno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 6:43 pm

Samo Internet kliente koristi (Mozilla, Int Explorer, Opera...) i RS klient ako nećeš da ti uzmu password. Svi ovi switch-evi, sve to krade pass, samo je pitanje kad će te hakovati.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Nov 19, 2007 10:01 pm

Angorn91® ::
Samo Internet kliente koristi (Mozilla, Int Explorer, Opera...) i RS klient ako nećeš da ti uzmu password. Svi ovi switch-evi, sve to krade pass, samo je pitanje kad će te hakovati.

istina
Nazad na vrh Ići dole
Sn00py123

Sn00py123


Muški
Broj poruka : 19
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 30.09.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 7:14 pm

Što se tiče zaštite od malicioznih i spy programa, jedan dobar program za zaštitu je NoAdware, trenutno u verziji V5.0. Pre njega sam istovremeno koristio nekoliko različitih antispy programa i uvek je ovaj program za njima nešto našao, dok oni nikad nisu za njim pronašli skoro ništa (ponekad neki cookies), i sad mi je trenutno to jedini program koji koristim za zaštitu od ovakve vrste napada. Vrlo je jednostavan za upotrebu i podešavanje, ima i aktivnu zaštitu dok ste na netu mada je ne koristim zato što troši resurse. Najveća mana mu je što je po izgledu vrlo neugledan, ali u ovom slučaju to nije ni previše važno. Ko želi da isproba ovaj program, download može naći na ovoj adresi:
www.noadware.net
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitimePon Jan 28, 2008 1:41 pm

Lep opis Snupi i mogu reci da je program odlican.

Bitno je da napomenem sledece. Ne smatram sebe za nekog strucnjaka (nemam diplomu ja toga) ali znam ponesto u vezi Net-a i rada na njemu. Molim vas, obratite paznju na vas email! Bitno je da sve tzv. spam poruke posmatrate upravo na taj nacin - kao SPAM. Pitate se: odakle nekome vas email? Pa mozemo reci da samo ovaj forum predstavlja dobru osnovu da neko sazna vas mail. I ne samo to, gde god da ostavite svoj email, bez obzira na uverenja da niko nece dalje siriti vase informacije i podatke, ne mozete biti 100% sigurni u to. Molim vas da obratite paznju na to ko vam salje email! Vidite nepoznat email? Brisite! Ne pipajte ga, niti ga otvarajte.
Imate email-ove tipa: FreeMoney@Yahoo.com (NE KLIKCI NA OVO, NITI SALJI MAIL NA OVU IZMISLJENU ADRESU). Pomislicete: "Wow! Pa extra! Yahoo mi salje novac!" Do moga! Ne dirajte to! Veoma je lako napraviti lazan mail. Npr. NewYearDeal@gmail.com (NE KLIKCI NA OVO, NITI SALJI MAIL NA OVU IZMISLJENU ADRESU). Isti princip.
I jos jednom: Obratite paznju ko vam salje emal-ove!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Sponsored content





Sigurnost ili Andol - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sigurnost ili Andol   Sigurnost ili Andol - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sigurnost ili Andol
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: Support Info-
Skoči na: