Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Slayer drop gallery - Page 6 Vote_lcap19%Slayer drop gallery - Page 6 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Slayer drop gallery - Page 6 Vote_lcap81%Slayer drop gallery - Page 6 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Slayer drop gallery

Ići dole 
+9
Evil Bure
EvilMe137
NIMARK
sveta41
jelenko0
Angorn91®
Dule 91
Nikolaknot
makar3nK0
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePon Dec 29, 2008 4:20 am

Slayer drop gallery - Page 6 Th_2
Slayer drop gallery - Page 6 Th_4
Slayer drop gallery - Page 6 Th_6
Slayer drop gallery - Page 6 Th_ScreenshotDec20-125224PM
Slayer drop gallery - Page 6 ScreenshotJan21-032117PM
Slayer drop gallery - Page 6 Th_clue
Slayer drop gallery - Page 6 Th_clue3
Slayer drop gallery - Page 6 Th_clue2
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePon Dec 29, 2008 4:24 am

Nisam slikao slayer drops ali cu poceti od sad jer sam se bacio na slayer. Bilo je dobrih dropova, kao recimo 3x granite maul u jednom tasku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePon Dec 29, 2008 11:12 am

Bas lepo... Ipak je to jos uvek slabo za mene, sto se nagrade tice. Najlepsi su mi Sara dropovi. To sam ja pre jurio, ali nista. Svaka cast Boki. Jedva cekamo Slayer dropove.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePon Dec 29, 2008 1:39 pm

Lepo brte, lepo... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:32 am

Posto sam tek danas otkrio da postoje 2 vrste dagannoth monstera moram da vas pitam cemu sluze one hides koje bacaju? I jel valja nesto onaj fremennik shield i helm (helm je bez rogova)? Dobio sam ih kao slayer drop pa me interesuje. Hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 1:45 pm

BorisKnoT ::
Posto sam tek danas otkrio da postoje 2 vrste dagannoth monstera moram da vas pitam cemu sluze one hides koje bacaju? I jel valja nesto onaj fremennik shield i helm (helm je bez rogova)? Dobio sam ih kao slayer drop pa me interesuje. Hvala Very Happy

Arrow Dagannoth hide - Tip It
Za pravljenje Fremennik armour-a i za Summoning, prilikom pravljenja Spirit Dagannoth pouch-eva. Treba ti 83 Summoning. Posto je ovaj hide tradable a i cena mu je 3,125... Odlican je za grindanje para!

Arrow Fremennik helm - Tip It
Ima slicnu statistiku kao Addy Full Helm, tako da... Njesra.

Postoje dve vrste Fremenik Shielda:
Arrow Fremennik shield -Isles - Tip It
Arrow Fremennik shield -Rellekka - Tip It
Prvi je rucno pravljen (pravi ga igrac) i on te ne zanima. Ovaj drugi je, kao sto si rekao, drop od Dagannoths-a. Duplo je gori od Rune Kiteshield-a... Njesra na kvadrat.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:37 pm

Kao što reče EvilMe137, uz dodatak da helm i shield nisu tradabilni, tako da su ok samo za high alch (ili low alch sa Explorer ringom ako si na Lunar magijama)

Hides su OK za usputnu zaradu uz slayer, ali ne bih rekao da su baš odlični za grindanje para. Po tasku možeš očekivati 10-20 hide. Nije loše, ali ima i puno boljih mjesta za grindanje.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 8:56 pm

Hvala Very Happy
Dakle, helm i shield samo za Novu da se obuce i posle se baci haha XD
80 slayer cheers
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 6:06 pm

BorisKnoT ::
Hvala Very Happy
Dakle, helm i shield samo za Novu da se obuce i posle se baci haha XD
80 slayer cheers
cestitam na 80 slayer
To sve u alch 3k ea ako se dobro secam, ta fremenik sranja blade, shield i helm...
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 9:59 pm

Moj prvi d boots drop Smile
Slayer drop gallery - Page 6 Th_09-01-25190037
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 1:19 pm

Sve se desilo za manje od 5 min
Slayer drop gallery - Page 6 Th_Bestdbootsdrop Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 1:36 pm

U jbte! Pa to ide ko ludo, ne menjaj poziciju! Hehe!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 1:54 pm

Svaka cast, to se desava veoma retko.
Ako mogu da ti dam savet. Vidim da nosis mnogo p potsa. Nemas potrebe za njima. Moj savet ti je da poneses fire batlestaf, 4 law rune ( ako si na obicnoj magiji za tele), 1 super restore potion i 20-tak nature runes ( ako hoces usput da ubijas warriorse pa da high alchujes dropove). Ponesi 1 sara item i 1 zamorak item i napadaj one magove koji se vec bore sa nekim monsterom. Tada ti nece trebati uopste pray potions i imat ces dovoljno mesta da kupis dropove.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 3:05 pm

NIMARK ::
Svaka cast, to se desava veoma retko.
Ako mogu da ti dam savet. Vidim da nosis mnogo p potsa. Nemas potrebe za njima. Moj savet ti je da poneses fire batlestaf, 4 law rune ( ako si na obicnoj magiji za tele), 1 super restore potion i 20-tak nature runes ( ako hoces usput da ubijas warriorse pa da high alchujes dropove). Ponesi 1 sara item i 1 zamorak item i napadaj one magove koji se vec bore sa nekim monsterom. Tada ti nece trebati uopste pray potions i imat ces dovoljno mesta da kupis dropove.
Hvala za savet Very Happy
Jel valja nesto onaj Saradomin Sword? Cuo sam da je dobar za treniranje str. Ili je jos uvek d scimm bolji?

P.S. Posle onih d boots dropova odem u PvP i dobijem d boots! haha Sa sigurnoscu mogu da kazem da je to d boots day LOL
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 3:50 pm

Saradomin Godsword:Restores half of the damage dealt to your Hitpoints and a quarter to your Prayer. You will receive a minimum of 5 Prayer and 10 Hitpoints.

Ali je zato skup u 3 p.m. - 48-50 miliona
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 4:00 pm

Ja stvarno nemam pojma kako da postavim sliku svojih dropova. igram na laptopu i koristim firefox. Mozda to ima veze sa tim.
Zato mi morate verovati na rec. U samo jednom tasku sa steel dragons pala su 1 dragon plateskirt i 3 dragon platelegs.

Ali zato je zadnjih 10 dana bilo uzasno. Imao sam 7 taskova sa abbysal demons i niti jedan whip.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 5:34 am

NIMARK ::
Ja stvarno nemam pojma kako da postavim sliku svojih dropova. igram na laptopu i koristim firefox. Mozda to ima veze sa tim.
Zato mi morate verovati na rec. U samo jednom tasku sa steel dragons pala su 1 dragon plateskirt i 3 dragon platelegs.

Ali zato je zadnjih 10 dana bilo uzasno. Imao sam 7 taskova sa abbysal demons i niti jedan whip.

cestitke , pa imas tipku print screen ,prepusis je kad zelis da slikas , zatim otvoris paint i ctrl v ili paste , posle je snimis i uplodujes...

nimark i tebi jedan savet ako je ispravnan ovaj signature , digni farming oko 50 cini mi se(ako se dobro secam) i uradi fairy rings2 quest , oni krugovi jebu kevu vode te na 100 slayer lokacija

cestitam na 3 legsa u 1 tasku , to je retkost do jaja , ali kud ne pade draconic visge majku mu jebem.

pozdrav svim slayerasima
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePet Jan 30, 2009 1:32 pm

Yeeeeeeeees, nasao sam foru. Na istoj tipki mi se nalaze i INSERT i PRINT SCREEN, ali nisam do sada znao kako da izaberem koju funkciju da ukljucim ( nije moglo sa SHIFT). Sad sam nasao posebno dugme sa kojim se ukljucuje i iskljucuje. Od sad mogu da postujem slike.

Hvala za cestiteke i savet.
6500 dragona ubio. Od toga bar 6000 su black, iron,steel i mithril ali nista od visage, jbg.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePon Feb 02, 2009 1:48 pm

Slayer drop gallery - Page 6 Whiprj7

10-ti task sa njima u zadnjih 11 dana i napokon whip.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePon Feb 02, 2009 2:29 pm

Haha, Jagex odlucio da se iskupi. Drugi whip u istom tasku.


Slayer drop gallery - Page 6 Whip2iy2
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimePon Feb 02, 2009 2:43 pm

Sta da kazem ljudi. Nakon svake suse dodje i kisa. I treci whip u istom tasku.

Slayer drop gallery - Page 6 Whip3cd3
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 11:28 am

Slayer drop gallery - Page 6 Tt1ki3
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 11:46 am

Nim!! Shocked Svaka ti cast!!!
Lepi dropovi!!
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: D BOOTS   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 12:31 pm

Slayer drop gallery - Page 6 Dboots1wv3
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 1:23 pm

Evo jos jedne.

Slayer drop gallery - Page 6 Dboots2kd0
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slayer drop gallery - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slayer drop gallery
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Slayer guide
» D BOOTS i ABYSSAL WHIP DROP RATE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Skillovi-
Skoči na: