Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Postovanje Clan Chat-a i Foruma Vote_lcap19%Postovanje Clan Chat-a i Foruma Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Postovanje Clan Chat-a i Foruma Vote_lcap81%Postovanje Clan Chat-a i Foruma Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Postovanje Clan Chat-a i Foruma

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Postovanje Clan Chat-a i Foruma Empty
PočaljiNaslov: Postovanje Clan Chat-a i Foruma   Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 6:57 pm

Zdravo svima,
Hteo bih da iskoristim ovu priliku, kao jedan od Administratora na forumu, da istaknem nekoliko bitnih stvari:

1. Clan chat se mora postovati isto kao i Forum. Molimo vas da se uzdrzite od vredjanja drugih korisnika Clan Chat-a. Psovanje je dozvoljeno u onoj meri u kojoj ne vredjate druge ili ne krsite dostojanstvo drugih.
2. Vredjanje ljudi koji nisu na Clan Chat-u, a korisnici su istog, je, takodje, neprihvatljivo. Postujte druge clanove i Clan Chat-a i Foruma.
3. Vi uvek mozete uci na SRC Clan Chat, isto tako uvek mozete izaci iz njega. Mozete, naravno, imati i svoje Clan Chat-ove. I svoje forume. Niko vam to pravo ne moze uskratiti.
4. Svadjanje i prepirka sa odgovornima za Clan Chat i Forum je zabranjena preko istih. Molimo upotrebite pm kako na forumu tako i u igri. Ovo je najbolji nacin da razjasnite neke stvari koje su vas zbunjivale.
5. Vredjanje drugih naroda i rasa je ispod nivoa svakog normalnog coveka. Tako da iako imate neke negativne stavove prema nekim narodima... Molimo da ih zadrzite za sebe. Bytheway, nisam se ja borio u ratu, niti vi, vec bandoglavi politicari iz svojih fotelja. Ne moze dete od 10 godina biti krivo za stradanja i unistavanja zivota. Utulite vi to koji ne znate u svoje malene glave!

Za kraj hteo bih da pomenem da smo danas izbacili jednog clana foruma, a uskoro i sa Chat-a. Korisitim priliku da svima, kojima se ne svidja nas nacin rada i organizacije, porucim:
Izvolite pa pravite vi vas Forum ili Clan Chat i svoja pravila. Ovde cete ih morati postovati.
Hvala.


Poslednji put izmenio dana Pon Dec 03, 2007 6:21 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Postovanje Clan Chat-a i Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Postovanje Clan Chat-a i Foruma   Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 10:04 pm

S obzirom na relativno neugodnih 20-tak minuta provedenih malocas na clan chatu sa pojedinim clanovima, smatram da je ova tema dobrodosla i kako bi oni koji imaju zamerke na rad moderatora ili admina mogli da kazu sta imaju, a ne da ko zadnje pi...e cekaju da on ode iz clan chata i onda pocinju da seru. Ponavljam, nisam na nicijoj strani, u rl ne poznajem nikog od vas, ali mi smeta kad se nekom radi iza ledja, kada se prave novi forumi i clan chatovi. Mozda se i meni jednog dana nece svideti sta se desava ovde, ali cu onda lepo reci o cemu se radi i otici, a ne ko pi..ka lajati nekome iza ledja.
E sad me mozete izbaciti, ali mi je danas pukao film.
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Postovanje Clan Chat-a i Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Postovanje Clan Chat-a i Foruma   Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 1:56 pm

Zasto te izbaciti Nim? Totalno si korektan prema svima i dajes svima primer kako se treba ponasati.
Bas o tome i treba pricati a ne cutati. Ne moze niko vredjati mog druga a ja da sagnem glavu i cutim! Ne moze niko upasti na chat i vredjati druge. To je osnovna kultura, ljudi. O tome i ja govorim sve vreme. Svi oni koji zele naneti neko zlo drugome mogu slobodno da poljube vrata i odu. A sto se tice nekih paralelnih foruma i clan chat-ova... Pa, konkurencija je uvek dobrodosla. Jedno znajte: ja nikada necu cutati ako je nepravda u pitanju.

Edit:
Evo i sad sam saznao da pocinju neki clanovi chat-a da kickuju ljude sa istog zato sto su druge nacionalnosti. Sta reci? Mislim, da si na to mislio Nim. No wrry, takvi vise nece omirisati ovaj forum i chat.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Postovanje Clan Chat-a i Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Postovanje Clan Chat-a i Foruma   Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 3:22 pm

heh ne verujem da ima likova koji kikuju druge sto su druge nacionalnosti,ja njih ne smaram ljudima Very Happy i vrlo je zalosno ! c c c
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Postovanje Clan Chat-a i Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Postovanje Clan Chat-a i Foruma   Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 7:19 pm

Moj post se nije odnosio na kikovanje, nego na nesto drugo (ali to cu prvo da objasnim Angornu i Evilmeu). A sto se tice kickovanja malocas sam objasnio Angornu i Evilmeu da sam JA taj koji je kickovao, ali greskom ( jbg, prvi mi je to put da radim), hteo sam da kickujem onoga koji je vredjao na nacionalnoj osnovi, a greskom kickovao onoga koji je bio vredjan.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Postovanje Clan Chat-a i Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Postovanje Clan Chat-a i Foruma   Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 7:30 pm

u tom slucaju vrlo primitivno od tog koji je vredjao drugog jer je druge nacionalnosti...


jbg previse takvih na nasim prostorima,na ogromnu zalost,ako bar ne moze da podnese da bude na chatu jer je neko Hrvat ne mora ni da dolazi....strasno sta sve necu videti i ovde...
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Postovanje Clan Chat-a i Foruma Empty
PočaljiNaslov: Korisno/vazno   Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitimePon Nov 26, 2007 5:26 pm

Posto vidim da dosta vas pominje da je glavna svrha ovog klana druzenje, onda ce te morati jedno da uzmete u obzir ako mislite da opstanete kao grupa:

Nervoza:
Svi mi imamo probleme/los dan, ali niko nije duzan da placa za to,znaci kad ste nervozni ili imate los dan,zbog kojih god razloga(nije ni bitno), ako bas zelite da igrate RS, stavite private chat na off, pa kad se izduvate vi ga prebacite na on, a ne da se pojavljujete nervozni i da pravite svadju oko STVARNO bezveznih stvari i ovo shvatite ozbiljno ako nameravate da postanete nesto kao grupa...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Postovanje Clan Chat-a i Foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Postovanje Clan Chat-a i Foruma   Postovanje Clan Chat-a i Foruma Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Postovanje Clan Chat-a i Foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NOVI CLAN CHAT
» Konkurs za Logo Foruma
» Pravila Foruma - Predlozite i kritikujte
» Pravila foruma-OBAVEZNO PROCITATI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Pitanja, Odgovori i Predlozi-
Skoči na: