Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Pitanja vezana za video klipove Vote_lcap19%Pitanja vezana za video klipove Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Pitanja vezana za video klipove Vote_lcap81%Pitanja vezana za video klipove Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Pitanja vezana za video klipove

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 1:00 am

Kako ti zamisljas da ja posaljem video klip kada ne znam kako se sheruje preko glupog you tube-a ??
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 1:21 am

registrujes se prvo Very Happy

ali moras da imas hypercam i imaces lagg-a dosta ako hoces da pravis pk vids...ali ce ginuti dosta,pogotovo u p2p tongue
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 5:15 pm

Mojne bolje da koristite YouTube, bolji vam je www.rapidshare.de jer kad preko njega aploudujete samo vamo stavite link i može svako da skine, a ne preko jutuba da se mučite.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Gost
Gost




Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeSub Jun 30, 2007 10:36 pm

registrovan sam ja na you tube bre ! Very Happy i imam tu hyper cam.....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeČet Avg 02, 2007 11:13 am

sta kazes na to da snimis u hypercam, postujes na youtube i ovde stavis link? cheers
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 11:44 am

Evo linka za one koji zele da downloaduju YouTube clipove pomocu ovog programceta:

Arrow http://www.youtube-d.com/files/youtubed_setup.exe

Malo sacekajte da Browser ukapira sta treba da skine, lol. Velicina fajla je oko 2.7Mb.

Veoma prost program. Svidece vam se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 10:04 am

Andrej dodji do mene jedan dan da ti pokazem da Hanova kola iz filma The Fast and the Furious:Tokyo Drift stvarno jesu jedna RX-7ica What a Face What a Face.neches moci da verujesh affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 10:06 am

Conta puno ti hvala za ovaj downloader.Ima dosta klipova na youtube-u koji su mi se svideli.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: znam.....   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 10:24 pm

Znam da je glupo pitanje...
Ali *ebi ga ne znam...........
Sta je hipercam?
Neki program ili kamera?
Imam kameru neka "labtec"
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 11:20 pm

HyperCam ti je program za snimanje rada na kompjuteru. Mozes ga skinuti sa:
http://www.shareup.com/HyperCam-download-18992.html lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: hvala ti   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 11:54 pm

Hvala ti!
klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se klanjam ti se
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja vezana za video klipove Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja vezana za video klipove   Pitanja vezana za video klipove Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja vezana za video klipove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Smesni video
» strasni video...
» Counter Strike Video
» EA NHL 07 - Video
» Runescape Video

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: Video-
Skoči na: