Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Need for Speed FTW!!! Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Need for Speed FTW!!! Vote_lcap19%Need for Speed FTW!!! Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Need for Speed FTW!!! Vote_lcap81%Need for Speed FTW!!! Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Need for Speed FTW!!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 9:22 am

Ajmo ljubitelji NEED FOR SPEED-a saljite nam slike vasih "nabudzenih"
automobila....Ja ne igram ovu igru ali......
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 10:01 am

Eto, taman sam se otkacio od te igre... Sad moram ponovo da je install. Tad nisam imao volance, sad imam! Super ideja Mili!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Gost
Gost




Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: hvala!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 10:19 am

Hvala hvala trudim se cat Very Happy Very Happy Smile Surprised Surprised Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 1:04 pm

NFS je xtra serijal, pogotovo sa ProStreetom (realistican je Smile ), ali jedini NFS koji me nervira je Carbon jer je nerealan do zla boga.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Gost
Gost




Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: ajmo sifre   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 1:25 pm

Recite mi imate problema nekih u nfs-u nedostatak para?Itd....?
Ja imam resenje recite koji deo nfs-a i ja vam dam sifre sve postojece:D Very Happy


Varanje FTW:cheers: cheers cheers cheers cheers cheers Steta sto nema sifri za rs Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 1:14 am

Sifre za NFS scratch Stvarno nepotrebno,sto se tice nerealnosti Carbona tu se slazem oko samog kretanja vozila i grafika je bila veoma losa a za ProStreet pa to sto nemozes da nadogradjues svoj auto mi se nimalo ne dopada,ispade da su se vratili na NFS 3 i one hitove iz '90-tih....
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 1:24 am

Volim NFS i takodje me najvishe nervira Carbon(Kao sto sam rekao Ang-u upravljanje je bilo plastichno Very Happy) ali sta je tu je.Svi smo ga igrali Very Happy .Za Prostreet nemam komentara.Totalno sam se razocharao u serial.
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 10:32 am

Najbolji NFS ikad je Porsche Unleashed!!! Al nece da radi pod XP-om (mozda i oce pomocu nekog patcha). Inace, igra je extra. Dve vrste karijere: kao trkac i kao test vozac. budzenje kola, dosta staza, dobar AI protivnika i naravno multiplayer.
Posto je igra izasla odavno, a u Srbiji niko nije imao bolji net od 54k, mi smo to terali u LAN-u. Bilo je extra. Morao si da naucis kako koja kola funkcionisu, morao si da znas mape do detalja, precice su bile zakon ako si hteo da uradis nesto u celoj igri. Drskost i hrabrost vozaca je ovde bila do tancina izrazena. Ne prasta se nikakvo popustanje.

Mapa po snegu je izuzetno teska. Medjutim, ovde je vrlo lepo videti smenu visokih planinskih delova i brzog spustanja ka cilju. Serpentine, tuneli i ledeno jezero davalo je car celoj mapi:
Need for Speed FTW!!! Nfs5_9


Zao mi je sto sam zaboravio imena staza, ali ova, na donjoj slici, je bila izuzetno popularna za multiplayer. Dosta brzih krivina i lep pogled sa obale mora:
Need for Speed FTW!!! Img8


Ovo je mapa Corsica, izuzetno teska zbog brojnih neravnina na putu ali i mreze tunela koje ste morali napamet znati. Jos u test-driver modu ova mapa ce vam naneti mnogo poteskoca:
Need for Speed FTW!!! Ss04


Evo malo i clipova.
Na ovom je u pitanju Porsche 911 Turbo (996). Mapa je super, extra brza AutoBahn:
Like a Star @ heaven NFS PU - AutoBahn

A evo je i ona staza sa serpantinama i snegom - Alps. He he, pogledajte pri kraju kako je zeznuo levi tocak i kako mu kola naginju na levo. Ostecenja u igri i te kako deluju na stabilnost ili brzinu vaseg vozila:
Like a Star @ heaven NFS PU - Alps
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Gost
Gost




Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 9:39 pm

Bez komentara..... Najbolji po meni je most wanted i underground 2....
Most wanted zbog mogucnosti da zajebes policajce na svakom obrtaju tocka
undergronund2 zbooog free mode opcije
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 11:42 pm

~Dzingis Kan~ ::
Bez komentara..... Najbolji po meni je most wanted i underground 2....
Most wanted zbog mogucnosti da zajebes policajce na svakom obrtaju tocka
undergronund2 zbooog free mode opcije

Oba su dobra, ali su oba arkadna, a ja više volim simulacije, tako da je po meni najbolji ProStreet, jedini nedostatak mu je free mod.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimePon Jun 30, 2008 12:44 am

Meni je omiljenji Most Wanted... Nekako sam njega najvishe igrao, ono kad bezish od pajcosha, pa kad dodjes u ono sranje gde trebas da budes nekoliko sekundi da bi prestali da te jure pa neizvesnost pa akcija...
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitimePon Jun 30, 2008 1:37 pm

Konan113 ::
Meni je omiljenji Most Wanted... Nekako sam njega najvishe igrao, ono kad bezish od pajcosha, pa kad dodjes u ono sranje gde trebas da budes nekoliko sekundi da bi prestali da te jure pa neizvesnost pa akcija...
......adrenalin ubija Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Need for Speed FTW!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Need for Speed FTW!!!   Need for Speed FTW!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Need for Speed FTW!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novosti sa IT scene

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Ostale igre :: Sportske Igre-
Skoči na: