Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Vote_lcap19%Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Vote_lcap81%Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi

Ići dole 
+3
Nikolaknot
sveta41
EvilMe137
7 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimePet Feb 22, 2008 9:59 pm

Kosovo za patike

Bruka i sramota.
Mentalitet vecine danasnje omladine.
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:38 am

Like a Star @ heaven "Krale smo, kao i svi ostali"

Najjaci smo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:40 am

Bez komentara,deca nisu sita batina
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:53 am

Samo pronalaze izgovore,kao sto i svako radi ovde.Nista novo,na zalost.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 2:03 am

Video sam clip , nemam sta da kazem osim katastrofa .
Zao mi je sto smo najgori od svih naroda , ne zbog patika , nego zbog nedostatka nacionalne svesti .... To se oseca na svakom koraku , od sporta preko politike do najobicnijih situacija iz zivota , (na pr. kad ti pukne automobilska guma ili ostanes na putu u kvaru) kad ti zatreba bilo kakva pomoc budi siguran da si u problemu ...
To ide dotle da na pr. Milicic nece da doda loptu Gurovicu ili Rakocevicu koji su u izglednoj poziciji za kos , nego radije baci u aut , da bi se kasnije pravdao da ni oni njemu ne dodaju loptu.

-Ukratko to smo mi-

Uvek se setim nemaca ili rusa , ili ti bilo kojeg naroda pa i hrvata ako ocete .

Na pr. kad je Dirk Novicki koji je istinska NBA legenda odbio da igra za nemacku ? Nikada , iako je nemacka bez njega medju najlosijim ekipama u evropi pa i sire ...

Ili rusi u biatlonu , kad se trkaju individualno svaki ima po 2-3 promasaja , ali kad idu stafetu , znaci pogadjaju bez greske .

Bezbroj je primera kako sportisti kad nastupaju za svoju zemlju pruzaju bolje partije nego u svom klubu sa kojim imaju ugovore ...
(Ovde bih izdvojio vaterpoliste koji stvarno imaju taj, usudio bi se reci sektaski pristup ali to je posledica toga da su prakticno odrasli zajedno u Partizanu , makar vecina)

Da zakljucim , osnovni problem u nas je sto je manje vise svima moto da kolegi koji je iza mene otezam ili iskomplikujem maximalno posao (iako i moja plata zavisi od tog posla) da bi sef primetio kako sam ja bolji od njega.

U nemackoj ili ti drugim normalnim zemljama svaki radnik se trudi da kolegi posle njega max olaksa posao da bi sto efikasnije i kvalitetnije zavrsili pricu od koje zavise svi u preduzecu ...

Nadam se da gresim , ali ja mislim da nam nema spasa sto se mentaliteta tice , jedino nasa deca i njihova deca tu nesto mogu uciniti .
Mad Embarassed Embarassed Sad
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 3:00 am

Tokom nereda svi koriste priliku da nesto smandrljaju, normalna stvar.
Ono sto se juce u Beogradu desilo je bila pozorisna predstava ovih majmuna sto nam vode zemlju. Kao nisu znali sta ce se desiti, nije bilo dovoljno policije,...
Vecito se nesto foliramo, glumimo neki "nebeski narod". Skupili se da se pomole, kao Bog ce da nam pomogne, nema vise pomoci! Sad ima da nas izoluju pa da nas kara ko hoce i koliko hoce.
A ovi "vandali" su moje godiste i mladji. Kamenuju Mc Donald's i vicu "Americko sranje", a iz dzepa viri Coca-Cola. Toliko o "stavovima", Game Over!

Trixx, 100% si upravu. Nije bitno ko mene prca, samo da ga komsiji zavucem.

Jao, pisao bi ja jos...
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:57 pm

Huh...
Sad se dvoumim dal' da ostavim neki deo pa da pricamo... Al' sve se bojim da ce to odvesti negde gde ne treba. I ja imam puno toga reci, kao i vi.
Ajde, ovako... Nije problem, napravicemo deo za nas. Pricacemo i analizirati. Ja vas samo molim da ne zloupotrebite to. Ako neko ima drugacije misljenje to je njegovo pravo. Problem ce biti, a cim vidimo da se to desava gasimo odma' tu temu o politici, sto ce doci neki ljudi koji nemaju veze sa RS-om ili sa bilo kojom drugom igrom. Tu ce doci i praviti probleme. Kada se to desi smatrajte da ce tema biti izbrisana.
Necu dozvoliti da ovaj forum bude oznacen kao politicki. Sad cete vi reci: "Ma koga zabole za ovaj forum???". Verujte u ovakvim trenutcima i u ovakvoj zemlji svakoga zabole.
Znaci napravicemo Ang i ja deo foruma u kome mozete izneti svoje stavove o ovome, ali samo za nas.


-----------------------

Inace, sve je tacno sto su svi rekli Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 2:25 pm

Evo Dule teme pa udri!!!
Hehe Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 4:01 pm

Evo sad bas gledam linkove snimaka na youtube koje sam pre gledao koje su bile vezane za temu da je Kosovo srpsko,sad ih vise nema pise da su ukinuti zbog krsenja pravila(pitam li se kakvih?? scratch )...Jednostavno su nam zabranili da govorimo o tome...kao da nije bilo nase svih ovih vekova.. Skupo ce kostati Busa sto daje podrsku separatistima...
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 5:16 pm

Nije samo youtube: Cavica ``banovali`` sa nekih takmicenja zbog nosenja majice kosovo je srbija, i F.K. Zenit je kaznjen 12k svajcarskih franaka zato sto su njihovi navijaci u kupu UEFA istakli transparente Kosovo je Srbija i Nedamo Kosovo.

A sto se Busa tice, boli njega uvo, kad mu istakne mandat ode on i ``oprao je ruke``. Nazalost, ali tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 5:22 pm

Koga da kosta? Busa?Aj molim te,on je odradio svoje,on ce da ode kao i Klinton i njemu je do jaja...,,lepo pisanije,, ce njega nesto da kosta...Ej oni su najjaca sila,a nemojmo da se lazemo,najjaci drze glavnu rec...Sad sto mi srbi smo u svemu najbolji i ne ranjivi to je zaista problem tih ljudi koji u to veruju,i da smo nebeski narod.Zajebite me sa tim,da smo nebeski narod,vidi se...Nemam sta da vam opisujem...

Drugo dodao bih nesto oko Kosova,nista politicki,cisto ovako...Znaci prvo je kenjano nece biti nezavisno....Pa kad se ipak to desilo,danas ljudi pricaju da ipak nije,i kad ja kazem da jeste,jer jeste,oni kazu o cemu ti pricas....

Sto bi mu ovako doslo (malo bizarno,naislo mi):
Bombarduju nas kao konje (neka jaka sila,zaista ne vazno koja)....i ljudi ginu,sve ode u ,,lepo pisanije,,....I ja kazem bombarduju nas,sve ode u ,,lepo pisanije,,,a neko pametan mu dodje i kaze "Sta bre baljezga ovaj,ko bre bombarduje?Cvece raste,deca se igraju,malo stariji jebu, i tako dalje...."

Znaci problem je toliki u glavama ljudi,da oni i dalje zaista veruju da je to nase,kao sto neki zaista i dan danas veruju da smo mi Amere pobedili u ratu,a da bude jos neverovatno ludje,cuo sam od druga da Ameri jebiga ipak i imaju nikakvu vojsku,znaci vrlo jadnu vojscicu....dal' da vam ista kazem posle?

Srbi se opterecuju sa Rusima!E pa ovako ljudi,okej rusi,jaki su oni,sve to stoji...ali da li iko zaista misli da ce oni da se sukobe u toj meri sa Amerima?Pa svako iole normalan zna da do toga nece doci samo zato sto ne sme,jer bi to bio zaista kraj....

Ko ne zna,Ameri i Rusi imaju uperenih oko 2.000 atomskih bombi jedni u druge....Dalje necemo ni govoriti....

I jos jedna ili jos par stvari veoma vaznih!Ljudi mi smo ratovali celoga jebenoga zivota...Kako iko misli da budemo normalni i da uopste budemo narod,kad samo ratujemo,ginemo!kako da uopste i postanemo ekonomska ili industrijska sila?Prosto bre nemogudje.Broj ljudi koji su fasisti je ogroman,vidjamo svaki dan....Mi bre mrzimo sve,i mi smo najbolji,e sad posto smo toliko u bajci,i tako nam je...kad ljudi shvate a ne verujem da hoce,jer zaista se retko kad iko opameti...tako da svako ima svoju odluku...

Trixx to da nasa deca mozda nest omogu,odmah otpisi,oni pametni zavrsavaju fax i odmah pale jer zaista ne vide nikakvu buducnost ovde...Roditelji (lepa vecina) uci decu da mrze i sva ta sranja...A i onako imate pun ,,lepo pisanije,, primera koji se loze na mafijase i dalje,neka im neko da kalendar da su 90' te prosle a danas je jebeni 21 vek.

I na kraju pose ovoliko kritike posvecene nasoj dragoj zemlji,zeleo bih da dodam da ne mislim da su ostale drzave i njihovi gradovi andjeli,ali zaista su naucili dosta toga,zive bar u nekom redu a i miru,sto je zaista najvaznije,dok kod nas i dan danas razmisljaju o ratovima,i ubijanju Hrvata,Albanaca,Amera i koga sve ne...

zakljucak je da rec ne postoji koja bi opisala stanje retardizacije jedne nacije!
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 6:56 pm

E ljudi mene iskreno zabole ku*ac za Kosovo i tamosnju ekipu. Jeste da neam pojma ista o politici ali znam bar nesto o desavanjima u svojoj zemlji. Ja samo ocu da banemo u Evropsku Uniju da mogu da putujem kao chovek po svetu a ne da lizem papke Slovencima da bih dobio vizu kao pre nedelju dana . Prvo nam kazu koje sve papire da spremimo, i mi dodjemo u ambasadu sa svim sto treba i oni kazu "morate da iskopirate garantno pismo za sva 4 pasosa" i tu se cale iscima 3 km do najblize kopirnice i vrati se i oni mu kazu da mora jos nesto. Ko ne bi popizdeo?!?!!?

Ovo sam vam samo rekao da bi shvatili koliko me boli za Kosovo jer ja ocu da uzivam u zivotu a ne da mi Ameri bacaju govna sa neba zato sto se bunimo.
Ko je shvatio shvatio ko nije boli me ,,lepo pisanije,, aj poz
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 10:53 pm

Ma mozemo mi da pricamo kolko hocemo,nista od toga nema da dobijemo,Kosovo je izgubljeno jos kad se zavrsio drugi svetski rat...Samo me nervira sto dizu tolku prasinu ako je nas covek nosio majcu sa natpisom:Kosovo je Srbija...I sto ove nase babe na vlasti ne zavrse vise jednom sa tim..I normalno da svako ko zavrsi fakultet gleda da ode odavde,jer sigurno nece da ostane da ga neko ... za 300 evra, i to neredovnih...A sto se tice ko ce da naplati Busu za ova sranja sto pravi,nisam ni mislio na nas Srbe,mi nemozemo ni ove nase lokalne da urazumimo a kamoli tamo nekog Amerikanca sto igra riziko na Balkanu...
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 11:17 pm

ma uopste niko nece da mu naplati nista....sve to prodje Very Happy

A jbg mora i dalje da se dize tenzija oko toga,politicki poeni,bilo i bice...
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 12:01 am

Sto bi rekao jedan lik iz serije Vise od igre: ,,pravda ce pobediti``, a ja dodajem: al zamalo. Kao sto rekoste Kosovo je odavno otisli, a i mi s njim, sad treba gledati kako da se izdignemo iznad govana u koje smo upali.

Off topic: sad se zavrsio Liverpool 1:1 Chelsea, koji je retard onaj Rise Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 5:35 pm

Narode ja sam srbin i volim srbe , ali isto tako moram primetiti da smo teski retardi , ne samo mi , nego i ostali srbi sirom sveta.. Cak bi se usudio reci da su srbi van srbije veci retardi ali nebitno...
Moja ideja je otprilike ovakva , kosovo i da nam daju nemozemo intregrisati u nasu drzavicu , naime /2 mil+ albanaca/ + /2 mil+ radikala/ daje okolo 60% birackog tela , e sad posto radikali nikad nebi sa siptarima, a siptari nikada nebi pravili koaliciju ni sa jednom srpskom strankom , formiranje vlade bi bilo apsolutno nemoguce. znaci ako ocemo da progutamo 2 mil siptara treba nam puno veca drzava... toliko o tome .

-E sad poenta i obrazlozenje zasto smo retardi-
Ovako narode :
-Prvo bi trebali da se dogovorimo sa srbima u rep. srpskoj koji imaju mnogo razvijenije institucije sa sirim ovlascenjima nego kosovo u momentu proglasenja nezavisnosti da oni jednosrano proglase nezavisnost , bas kao i kosovo , i u slucaju nekih problema da se pozovu na kosovski slucaj. Takodje mogu iskoristiti terminologiju zapada u smislu nije to presedan, to je samo zavrsetak krize izazvane raspadom Jugoslavije. Kao nismo zadovoljni statusom itd. jer naime niko ne moze spreciti jedan narod da zivi u svojoj drzavi itd...
Sledeci logocki korak bi bio priznavanje iste od strane drzava kojima je muka od amerikanaca , znaci : rusija , kina , i ostali koji su pod njihovim uticajem.
Posle toga jednostavno napraviti referendum tamo i tu oko ujedinjenja....

Otprilike dobijamo istu teritoriju na boljem mestu sa oko 2 mil srba , a ne siptara. + radikali su u rs nepopularni , znaci i u tom smislu bi dobili...

Da zakljucim- naravno da je nerealno ocekivati da bi se tako sta moglo desiti , ali to bi se mogla zvati vizija , a ovo sto gledamo je skupljanje jeftinih politickih poena na tudjoj muci...
Ja se kladim da i radikali i kostunica mole boga da ode kosovo jer bi tako imali vise sansi da se domognu vlasti ....
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 8:22 pm

Samo nek se oni cimaju za stolicu i ko ce vise da pokrade a narod nek se pati i nek jedva sastavlja kraj sa krajem, i samo pricaju sarene laze pred izbore i prazna obecanja...
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeČet Apr 24, 2008 11:53 am

Ja da budem iskren,ovim ljudima dole je i bolje nego sa nama.Mislim sta se njima promenilo?Isto zive u manjini ogromnoj kao i predhodnih godina,tako da ne znam cemu tolika buka...Drugo EU ce ogromne pare da ulozi i jos kad bude Kosovo uslo u EU,a uci ce mnogo brze nego mi (bar tako vidim po politickoj sceni) tek onda ce da dobiju brdo para...

To sto si trixxx napisao da se napravi neki savez kao koji ne podnose amere,odmah otpisi...To tesko da ce se desiti,dokle god oni budu najjaca sila na svetu...

Kad jos spominjes ne zavisnosti...problem je sto ja uopste ne vidim nikakvo resavanje problema time sto ce biti jos ne zavusnosti i jos sranja napravljnih.

Na kraju kajeva kad se udje u EU granice ne postoje,to sto smo mi mali,to je samo nas problem,a i da malo udje ljudima u glavu da Drzavu cine ljudi,a ne teritorija,posto smo mi Srbi extremno optereceni teorijom...


I godine kenjanja o Kosovu,su cista baljezganja,jer kako je moguce da evo npr. DSS i DS koji su 4 godine posle Zoranovog ubistva bili na vlasti,nisu pomogli dole nasim ljudima da iole normalno zive...I dalje nemaju najosnovnije stvari,kao sto su voda,struja,cak i neki normalan krov nad glavom....

I sada posle 4 godine na vlasti oni i dalje obecavaju!Dokaz da su prsli,jer normalan kad bi bio 4 godine na vlasti izasao bih sa programom onoga sto smo ispunili,i da se vide obecanja,i ono sto nije da se dovrsi,znaci izvresene stvari i stvari koje se planiraju jer nisu zavrsene....

Najgore je sto mi pljujemo po svima,a zaista smo mi ti koji smo prsli...

Da dodam nesto trixxx na ono sto si napisao da smo retardirani a posebno ovi sto zive van...

Kad je Kosovo proglaseno nezavisno...Onda oni nasi koji zive u Americi (najjaci primer zemlje,mada i u ostalim zemljama isto sranje) rade sa crncima,amerima i svim ostalim ljudima koji su druge nacionalnosti,boje i vere...sljihtaju se onako lepo za platu i smeskaju da bi zaradili,e pa onda kad dodje kuci,ode na internet pa pocne da pise "Idemo na Kosovo,jebacemo im majku! Pa onda jos kad mi tako neko napise "Ti si izdajica srpskog naroda!!!" Mislim cekaj,on je pobegao u pizdu materinu,ne deli nas bol jer nema ludake kao mi,sigurno zivi zaista normalno,a za nase standarde,extra...i onda on kenja drugima,i kao ce on da dodje na Kosovo,mislim sto se mene tice,svi ti fanatici,slobodno neka odu dole,neka poginu i da ja mogu lepo da nastavim sa zivotom....

I onda kad jos dodaju kako se i tamo negde lose zivi,ali gle cuda oni su i dalje tamo a nisu se vratili...a svi su kidnuli pre bombardovanja,pa mi jos oni dodju i sernjaju...

To je tako proseravanje,da ti bude toliko muka od sopstvenog naroda,da to prosto kad stanes i razmislis i nije bas normalno...ali eto sve mu to dodje kod nas normalno...
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimeČet Apr 24, 2008 3:16 pm

Lepo ja kazem da je trebalao da se zameni Kosovo za stari wild. POZZ
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimePet Apr 25, 2008 1:23 am

BorisKnoT ::
Lepo ja kazem da je trebalao da se zameni Kosovo za stari wild. POZZ
Joj ovo nije normalno koliko sam se smejao smejanje smejanje smejanje smejanje
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimePet Apr 25, 2008 5:00 pm

Ja se slazem Very Happy hahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimePet Jan 30, 2009 1:14 pm

Evo jos malo smejanja. Pogledajte cime se ljudi opterecuju:
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=342129#rating
Imate komentare pa citajte. Debili...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitimePet Jan 30, 2009 4:49 pm

Uzas i bez komentara....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi   Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da nije strasno stavio bi u smesni klipovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Smesni video
» Klipovi iz filmova (inserti)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Politika-
Skoči na: