Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Unistise quitera Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Unistise quitera Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Unistise quitera Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Unistise quitera Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Unistise quitera Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Unistise quitera Vote_lcap19%Unistise quitera Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Unistise quitera Vote_lcap81%Unistise quitera Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Unistise quitera

Ići dole 
+3
Nikolaknot
sveta41
EvilMe137
7 posters
AutorPoruka
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 7:49 am

Covek reko da quituje i naveo neke od razloga, koji su uglavnom svima nama poznati (Wildy, trade limit, GE, summoning, itd. itd.). Ali...
Pa, evo odgovora na takvo saopstenje pa vi gledajte i krstite se:

-------------------------------------------------------------------------
wow. another angry wannabe pure , and/or RWTer.

Well then, quit. Nothing is stopping you.
Bye.

You don't need to make threads like this. If you're going to stop playing the game do it without the dramatics.

"you are the weakest link, goodbye!", anyways if this is how you are we wont miss you

bye noob, goodluck in life *lol*

LoL that kid is funny, DRAMA.

No1 give a POO if you quit son.

You think Jagex havn't heard everyone's pathetic ranting before?

If you don't like what they've done, then actually SUGGEST some changes, rather than just go:
"z0mg! I'm quitin because I am mildly Irritated!"

if u quit, then leave these forums >_>

not everyone dislikes the updates. and they were necessary. if u dont like them quit and leave. dont waste ur time and everyones elses by posting useless garbage on the forums.

Also, can you use proper grammar or something, it looks like your speaking another language...

Jeffrey, anyone who wants unbalanced trade back is either a begger, a hacker or a scammer or someone who drop trades
If you were a decent player you'd respect why this happened.
To those who read this post, what do you think he was? begger? hacker? or scammer? or a droptrader?

bibi jagex players * blows everyone who is leaving with loads of atomic bombs! *

This is going to get locked, Tbh if your looking for sympathy.. you wonn't find it here,

you havent left yet
Do us a favour.. if you say your going... just go and dont whinge and whine about it...

omg thye dont care if you quit theres 5million other players out there


If you're leaving how could you see their answer? Plus, if you're gone, how would you know it's any better? Of course though, with you gone, it would be better.
-------------------------------------------------------------------------

Sad ja vas pitam:
WHAT A FUCK WAS THAT?!?
Holy macarony!!! Pa zar je moguce da neko moze postovati ovako? Pa zar je moguce da postoje ljudi koji mogu odgovoriti ovako? Ili sam ja lud ili su oni!!! Pa unistise decka skroz na skroz...
Umesto da napisu da razmisli malo, da se uzdrzi malo, da se odmori malo od igre, da ne gleda tako crno na jednu obicnu igru... Oni, ni 5 ni 6 - pravac pakao! O Boze...
Nemojte misliti da na bilo kakav nacin pokusavam da srozam RS, ali ovaj post mi se tako urezao u moj mozak da sam morao da podelim ovo sa nekim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 4:35 pm

Vidjao sam gomilu takvih postova od kad je igra krenula nizbrdo,i nije mi jasno na koju grupu igraca je taj lik mislio koji su zadovoljni sa ukidanjem wildy,slobodne trgovine i pomoci drugima....Moglo je to sve da se drukse uradi da su nas pitali prvo kako,a ne da sve uniste pa da traze savete na delovima foruma koji nisu predvidjeni za to..
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 6:36 pm

Ja bih tu gomilu decurlije po srpski nacin odro od batina.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 7:56 pm

Nikolaknot ::
Ja bih tu gomilu decurlije po srpski nacin odro od batina.
Hahahaha!
Seru kao "to je samo igra", a kad su login serveri offline kukaju po forumima... Who's the addict now?
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimePon Feb 25, 2008 3:47 pm

Ma oni tako kenjaju sto pise itd itd,a oni po ceo dan i igraju a i citaju po forumu,sad sto on kaze ima kome se svidjaju updates,pa ga otera,neka neko detence nauci da svako ima pravo na protest.Cisto onako iz zakona.Drugo,ovo sto je napisano da svi kojima se ne svidja ovaj balance trade ili kako god da se zove ili moze nazvati da su scameri,real world trader-i i ne znam sta je vec sve nabrojano je takodje dokaz stanja uma tog krelca,neka mu neko odblokira mozak,mnogo mu uska granica!

Ali ni sma ne znam sto sam pisao sve ovo,kad me najiskrenije zabole ona stvar,da li se napusavaju oni klinci tamo,koji previse kenjaju na forumima i preko neta uopsteno,a svi znamo da bi jedan samar prouzrokovao Nijagarine vodopade iz ociju te decurlije i da bi urlali "Mamaaaaa/tataaaaaa"

Aj pa pozdrav Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 2:10 am

Ja igram bez updatea, a kad neko quituje rs, 86,42% je shansa da se vrati... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 6:39 pm

Konan113 ::
Ja igram bez updatea, a kad neko quituje rs, 86,42% je shansa da se vrati... lol!

Ja Bi to isto rekao sto je bane naveo..
Kao da ce se Rs raspasti zbog njega ili cak zato sto je nestao wild itd...
Jagexa boli desno jaje sto ce on da quituje....Od onih 20 000 000 ostace 19 999 999 igraca od koji je pola 9 999 999 membersi puta 5$

49 999 997 $ puta 70 dinara...

emm.... ubagovao mi se digitron od brojki...

3 499 999 825 dinara (alo bre nema ni drzava srbija toliko para...)

A f2p je sluzi samo da te navuce da kasnije ne mozes da se odviknes....

A ako me banujete zbog toga (mada ne verujem) krsite pravilo "postuj misljena drugih"
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimePet Apr 24, 2009 9:01 am

[quote="( banned )"A ako me banujete zbog toga (mada ne verujem) krsite pravilo "postuj misljena drugih"[/quote]
Pokidao sam se od smeha kada sam ovo video xD
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimePet Apr 24, 2009 4:42 pm

Milutine ti zelis reci da u rs-u ima 10M membera? Toliko ni WoW nema igraca a kamoli rs... Runescape mozda ima 100k membera, to ti dodje 500k $ mesecno, sto nije malo, ali ovo sto si ti izracuno je van ljudske pameti. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitimePet Apr 24, 2009 7:21 pm

Konan113 ::
Milutine ti zelis reci da u rs-u ima 10M membera? Toliko ni WoW nema igraca a kamoli rs... Runescape mozda ima 100k membera, to ti dodje 500k $ mesecno, sto nije malo, ali ovo sto si ti izracuno je van ljudske pameti. Very Happy
Postoji i klip za to:
https://www.youtube.com/watch?v=tZFW8jFtvi8
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Sponsored content





Unistise quitera Empty
PočaljiNaslov: Re: Unistise quitera   Unistise quitera Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Unistise quitera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Pitanja, Odgovori i Predlozi-
Skoči na: