Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
W.O.W.....(World of Warcraft) Vote_lcap19%W.O.W.....(World of Warcraft) Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
W.O.W.....(World of Warcraft) Vote_lcap81%W.O.W.....(World of Warcraft) Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 W.O.W.....(World of Warcraft)

Ići dole 
+2
Dule 91
sveta41
6 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 3:33 pm

Posto vidim da nigde nema teme za ovo(ili je ja bar nisam video).Pa posto necu moci da postanem member vise u RS ili bar ne u skorije vreme a vise nego dosadno mi je da budem f2p,resio da probam sa World of Warcraft, e sad dali mogu da igram sa piratskom igrom ili da kupim original za jedno 1000 dinara pa da se zakacim na neki piratski server?

ps. Treba mi sto vise informacija o ovome....
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 5:13 pm

Ja mogu da ti dam i piratski wow i piratski server ali ces se smoriti posle 2 sata igranja jer piratski serveri stalno padaju.
Najgore je kad ides da raid-ujes nesto veliko (primer:Black Temple (lvl 70 raid za 25 ljudi)) pa kad ti poslednji boss ostane na 1% pa Dissconnect.Tu nastaje ludilo Very Happy .Ja licno mrzim piratske servere iako sam igrao na njima.Znaci ili uzmi original WoW ili nemoj ni da igras jer ces se samo nervirati na piratskom serveru(veruj mi Very Happy ) .
Ja sam sada na Trial verziji originala ali cu poceti ozbiljno da igram original jer je stvarno dobra igra.
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 5:21 pm

Pa verovatno ima neki serveri sto su stabilniji, a kolko je placanje kad bi se original igrao(posle trial)?
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 6:09 pm

Moras da kupis igru i Game card.
Igra je 1100 dinara(samo WoW,neznam koliko je expanzija),a Game card je 2500 dinara.Game card ti daje 2 meseca igranja samo prvi daje bonus jos jedan mesec.
Znaci prvi game card ce ti dati 3 meseca igranja kvalitetne igre Very Happy .
A sto se tice stabilnijih piratskih server-a moram da te razocaram:nema ih.Mi smo igrali na jednom od najboljih i ja sam igubio barem 20 godina zbog nerviranja Very Happy , e sad neznam za Andreja i za njegove ortake Razz .
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 8:56 pm

Nista...lepo sutra do grada...pa da kupim original za svaki slucaj
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 9:02 pm

Kupi original, Dule je u pravu, piratski serveri cesto padaju pa nisu preporucljivi za ljude sa slabijim zivcima. A za mene je WoW malo skuplji izdatak tako da nemam nameru da ga igram jbg. tongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 9:40 pm

Kupicu original cd,ali cu da gledam da vidim za private servere,jer imam ortaka sto kaze da ima serveri koji ne padaju tako cesto a i brzo se vracaju online...pa ako bude bas tolko lose ja cu lako da pocnem da placam pretplatu...
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 12:00 pm

Probaj.Pa ces videti da su piratski serveri sranje ali necu ja da ti popujem.

PS:piratski serveri sada postoje samo za Burning Crusade.
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 2:25 pm

Dule 91 ::

PS:piratski serveri sada postoje samo za Burning Crusade.

Sad mi kazes....ajde el imas piratski BC,pa da se nadjemo u sredu,posto je original preskup...narezi na dvd pa cu ja prazan da ti dam kad se vidimo...Evo ti moj broj mobilnog 0642241028
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 3:01 pm

sveta41 ::
Dule 91 ::

PS:piratski serveri sada postoje samo za Burning Crusade.

Sad mi kazes....ajde el imas piratski BC,pa da se nadjemo u sredu,posto je original preskup...narezi na dvd pa cu ja prazan da ti dam kad se vidimo...Evo ti moj broj mobilnog 0642241028

Veruj mi, ne znas sta je original u odnosu na pirat.

P.S. Ako pocnes original pocni na serveru Magtheridon horda, da ti ja pomognem u pocetku.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 3:33 pm

Krenucu da igram sa originalom, ali obican wow, ne bc, posto ovi iz blizzarda za razliku od onih retarda iz Jagex-a primaju Visa electron i clanarina preko nje kosta samo 12 evra po mesecu
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 5:03 pm

sveta41 ::
samo 12 evra po mesecu
Smile
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 6:43 pm

sveta41 ::
Krenucu da igram sa originalom, ali obican wow, ne bc, posto ovi iz blizzarda za razliku od onih retarda iz Jagex-a primaju Visa electron i clanarina preko nje kosta samo 12 evra po mesecu

Svaka cast, znaci server Magtheridon nema veze sto je full moze se uvek uci. Udji u hordu da bih ti ja mogao pomoci. Ako ti treba savet za klasu 063/8718678 posalji poruku pa ti kazem fix da ti objasnim sve ako ne znas... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 9:07 pm

Ajde na ts pa da se cujemo,imas broj pa me cimni kad budes bio na ts
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 9:55 pm

sveta41 ::
Ajde na ts pa da se cujemo,imas broj pa me cimni kad budes bio na ts

Joj zagubio sam ti broj aj ti mene cimni kad budes bio na TS2 pa cu ja doci ionako danas i sutra ne mogu iz kuce, ne pitaj zasto c c c
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeUto Jul 08, 2008 2:37 pm

Evo za sve zainteresovane,nas forum za WOW

http://srbija.wowmmorpg.net/
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeUto Jul 08, 2008 6:50 pm

Evo ti Sveto lista koje ljude da dodas kad krenes da igras:
Rastko-Undead Priest-ja
Igorcevina-Tauren Shaman-moj ortak iz odeljenja
Xepoj-Blood Elf Palladin-isto moj ortak iz odeljenja

To za pocetak, Dule nek ti da ime njegovog lika jer ih on ima mnogo pa ne znam koji mu je main. I jos jedna stvar: Welcome to our realm Duel
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 2:16 am

E pa radi,krenuo i obavio desetak questova i sad sam lvl 6
svetaundead (hteo sam odvojeno ali nije moglo jocolor)
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 10:46 am

Idem u igru da te dodam na friend listu pa sta ti god treba i ne znas ti pitaj. study
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 8:52 pm

koskica

To mi je novi lik(warrior)

ps. vec sam poceo da pecam Cool
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 9:03 pm

Tako to ide, napravis milion likova i vidis koji ti najbolje lezi. I njega furas. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 10:26 pm

I kao original server ne pravi probleme Evil or Very Mad ,sranje...Juce sve ok radilo danas kad sam downloadovao patch i updatovao igru kad sam usao i probao da se logujem,nemogu jer kaze kako sam pogresno napisao username ili password(prvo sto mi palo napamet je da me neki provalio password i promenio)odem na oficijalni sajt i na account management(posto na oba dva mesta se koristi isti password,i bez problema sam usao) i ajde sad neko da mi objasni to?Sad sam izgubio ceo dan Evil or Very Mad ,poslao email na support group i sad cekam da cujem sta ce da mi kazu... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 12:15 am

Sveto posle peceva je obicaj da rade inspekciju servera, i ako su neke vece promene malo duze ne mozes da se ulogujes. Evo sad je sve uredu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 1:15 am

Ma sta radi,i dalje isto...cekam sutra pa cu da vidim,ali takva glupost me bas nervira...ako se nastavi ovako ili cu da batalim i ovo ili cu na privatni server kad si mi vec dao BC...koja glupost...
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 2:31 am

Sad treba novi addon za quests
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





W.O.W.....(World of Warcraft) Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
W.O.W.....(World of Warcraft)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Real WORLD clipovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Ostale igre-
Skoči na: