Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Ko od Vas još igra RS? Vote_lcap19%Ko od Vas još igra RS? Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Ko od Vas još igra RS? Vote_lcap81%Ko od Vas još igra RS? Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Ko od Vas još igra RS?

Ići dole 
+5
Evil Bure
sveta41
makar3nK0
Konan113
Neko
9 posters
AutorPoruka
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 12:41 am

Dakle, ja se skoro prijavih ovdje, al vidim da vas je dosta quitovalo RS.

Ja sam prestao da igram negdje od januara do septembra.

I, da li koristite neki CC?

Inače, ja sam "malo" stariji igrač, i pored ovoga sam probao WOW na WOWscape, al' to nije za mene, a igrao sam i malo lastchaos.

U RS trenutno 99% vremena slayerisem, i u 100% vremena mi je Private na Friends ili Off.

Ajd, pa vidimo se u igri .................. ponekad.
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 1:17 am

Ja prestadoh RS otkad nisam member. Smile
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 3:08 pm

Ja sam quitovao , skoro ce godinu dana, i ne pada mi na pamet da nastavim , ali cu svom sinu toplo preporuciti za koju godinu, sad je napunio 4 i jos mu je malo rano.
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 10:56 pm

Neko ::
Dakle, ja se skoro prijavih ovdje, al vidim da vas je dosta quitovalo RS.

Ja sam prestao da igram negdje od januara do septembra.

I, da li koristite neki CC?

Inače, ja sam "malo" stariji igrač, i pored ovoga sam probao WOW na WOWscape, al' to nije za mene, a igrao sam i malo lastchaos.

U RS trenutno 99% vremena slayerisem, i u 100% vremena mi je Private na Friends ili Off.

Ajd, pa vidimo se u igri .................. ponekad.

Brate ako igras rs sa private na off,neznam ni zasta dolazis...Onaj ko te smara samo ga na block i private stavis na friends...
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 11:41 pm

sveta41 ::
Neko ::
Dakle, ja se skoro prijavih ovdje, al vidim da vas je dosta quitovalo RS.

Ja sam prestao da igram negdje od januara do septembra.

I, da li koristite neki CC?

Inače, ja sam "malo" stariji igrač, i pored ovoga sam probao WOW na WOWscape, al' to nije za mene, a igrao sam i malo lastchaos.

U RS trenutno 99% vremena slayerisem, i u 100% vremena mi je Private na Friends ili Off.

Ajd, pa vidimo se u igri .................. ponekad.

Brate ako igras rs sa private na off,neznam ni zasta dolazis...Onaj ko te smara samo ga na block i private stavis na friends...

Kad treniram normalno, ili kad samo blejim, private mi je na friends, al kad radim powerlvling, ili kad gledam tv uz slayer task, idem na off. recimo da mi je oko 80% vremena private na friends, a 20% na off.
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimePon Feb 02, 2009 3:33 am

Ja jos igram rune scape, ali membership upalim tek kad mi se stvarno igra, onako zesce (i to uvek ubodem trenutak u sred ispitnog roka).
Ne znam ljudi sto su se ovi dobri ljudi ovde smorili od rs-a... stalno izlaze nove stvari, zajebancije, questovi...
I dokle god tako izlaze nove ludnice, ne bi trebalo da me smori Very Happy
Al s druge strane, uvek postoji sudnji dan vešanje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 2:45 am

Igrao, vise ne igram (ingame name Angorn91). Ulazim u igru samo kad neko pravi 99 party ili nesto slicno...
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 8:24 pm

Ja sam jos tu..ime isto kao ingame
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 9:14 pm

U poslednjih 15-ak dana ja sam slabo u igri. Nisam prestao da igram, al pravim pauzu još par dana. Sve se nadam da će neki od update-ova biti dobar.

Da dodam na ovo Buretovo, ja nema šanse da igram kao f2p. Mnogo mi dosadno kad nisam member. Jedino što bih mogao da treniram u f2p je firemaking.
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 2:41 pm

eto ti ga sad, pa ja sam svoj firemaking i radio u f2p od 92 do 99 Very Happy
a sad cu u f2p da radim wc, samo wc yews. i kad nacepam oko 10k vracam se u members da zaradim na fletching. i da se malo nakupi updates Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 4:23 am

Ja nisam usao na rs ne pamtim Surprised

AL ono svraticu,da vidim sta se desava i sta ja uopste imam ccc Smile A mems nisam jer su mi blokirali i kurve nece da odblokiraju opciju da placam preko kartice,nadam se da ce mi odblokirati jednog dana i tad cete me cesce vidjati,radicu skillove neke Smile
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 1:50 am

Nikolaknot ::
Ja nisam usao na rs ne pamtim Surprised

AL ono svraticu,da vidim sta se desava i sta ja uopste imam ccc Smile A mems nisam jer su mi blokirali i kurve nece da odblokiraju opciju da placam preko kartice,nadam se da ce mi odblokirati jednog dana i tad cete me cesce vidjati,radicu skillove neke Smile

Koliko me sjecanje služi, Bane je imao problema s karticom ranije, koje je riješio tako što je promjenio svoj email.

Relativno skoro (prije oko 4 mjeseca) i jedna prijateljica iz Holandije nije mogla da plati preko kartice, pa je to riješila promjenom emaila. Možda da probaš to.

Inače, ja koristim malo skuplju, ali za mene sigurniju opciju, Moneybookers->PayByCash
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 2:51 am

Yap! Mail je bio problem.
Fora je u tome sto sve ozbiljne firme ne prihvataju vise mailove sa Yahoo-a, Gmail-a, Hotmail-a i sl.
Mail kod svog provajdera imas cim imas net. Iskoristi taj.
Mada mislim da je tu nesto drugo u pitanju. Reci ce nam Nidza vec Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeSre Feb 18, 2009 3:57 am

Ja sam imao drugi problem,na accu sam imao block da placam preko kartice,uglavnom,posto su mi dozvolili i skinuli block,ja sam narucio vizu internet i provericu sada u petak kako stoje stvari,kada cu je dobiti,tacnije kada ce biti aktivirana,tada postajem member,i aktivno pocinjem da igram,naravno mnogo manje cu provoditi vremena nego ranije...

P.S. neko negde add me na rsu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 10:22 pm

Evo, posle ogromne pauze, ja se vracam na rs. Necu biti mnogo online dok ne postanem member, a to ce najverovatnije biti tek u junu kad budem mogao da izvadim karticu, pa cu onda krenuti lepo.

EDIT: Uopste me nema dok ne postanem member, jer ne mogu nista staviti u banku... Niti imam axe ili nesto pa da chopam itd....
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Sponsored content





Ko od Vas još igra RS? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko od Vas još igra RS?   Ko od Vas još igra RS? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko od Vas još igra RS?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Pitanja, Odgovori i Predlozi-
Skoči na: