Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Ring of wealth - komentar sa skupa Vote_lcap19%Ring of wealth - komentar sa skupa Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Ring of wealth - komentar sa skupa Vote_lcap81%Ring of wealth - komentar sa skupa Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Ring of wealth - komentar sa skupa

Ići dole 
+2
Salac Ns
Evil Bure
6 posters
AutorPoruka
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 1:13 am

Slightly increases the rate for rare drops from monster. Also may increase the amount of coins you get from a monster drop.

Ovo pise ma tip.it

dakle, i jedno i drugo pomaze da dobijes rare drops i amount of coins
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 2:26 pm

Tako i ja mislim ^^ tako su mi HIGH lvs rekli ^^

+ svi su mi rekli da ne radi Ring Of Welth kad se radi > Loot Share !!!

Znaci samo za Solo ubijanje ! udri
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 2:47 pm

Nazad na vrh Ići dole
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimePon Feb 23, 2009 11:33 pm

RoW, skraćeno od Ring of Wealth, ili možda je preciznije Ring of Waste.

Mada, da budem potpuno iskren, neki moj subjektivan utisak je da sa njim pada malo više sumoning charmova, pa ga ja koristim samo zbog toga. To za bolje dropove piše na više mjesta, ali ja nisam baš stekao utisak da sam imao bolje dropove s njim.
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 1:15 am

komentarisali smo na skupu o ovom itemu, pa sam zato postavio thread.
Polako dobijam onaj cudsan osecaj 'Ne znam kome da verujem'...
To bi trebalo pitati moderatore runescape-a, al ko zna kakve bi oni odgovore davali. Steta sto ne postoje neki statisticki podaci za svaki item. Jer realno gledano, ni jagex nece da kaze sve tajne svakog itema. Kad bi to radili, svaki drugi igrac bi bio isto obucen za svaki combat style
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 3:11 am

ring of wealt je meni radio ... apsolutno nekad nosim berserk ili archer ring , ali samo na monsterima gde nema dropa tipa bloodweld, lasser demon , greater demon black demon i to ... e sad ako je steel dragon ili spirit mage obavezno nosim ring of wealt.

tako je nekad bilo i kad sam zaboravio ring desilo se da nije bilo dropova a kad sam poneo retko nije pao makar1 po tasku. sad posto ponovio pikam videcemo ,
...ali definitivno sam presstao kupiti charms kolko padaju sa ring of wealt Cool
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 3:14 am

Evil Bure ::
komentarisali smo na skupu o ovom itemu, pa sam zato postavio thread.
Polako dobijam onaj cudsan osecaj 'Ne znam kome da verujem'...
To bi trebalo pitati moderatore runescape-a, al ko zna kakve bi oni odgovore davali. Steta sto ne postoje neki statisticki podaci za svaki item. Jer realno gledano, ni jagex nece da kaze sve tajne svakog itema. Kad bi to radili, svaki drugi igrac bi bio isto obucen za svaki combat style

toti pricam , malo pomalo istina ispliva na videlo afro
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 11:21 am

Citat :
how much of a chance does wearing a dragon ring increase


I see that many people in this world hath conflicting and contrary ideas as to how the ring of wealth may help them.
Allow me to set this straight once and for all.

1) If thou consider the possessions of an enemy to be like a roulette wheel, then the 'rare' items so coveted by players are located on a second roulette wheel, that will only be spun shouldst thou roll a specific number on the first wheel.
The ring of wealth affects not the number which thou may achieve upon the first wheel, but should thou gain the precise number to allow thee access to the second, the ring will make thy chances of gaining an object on that second roulette wheel all the greater.
My analogy is flawed, for death is not like roulette, but I hope that thou see the truth within this.

Preuzeto sa:
God letters > Issue 24 - Guthix Ponders
Arrow http://www.runescape.com/kbase/viewarticle.ws?article_id=375
Pri dnu vam je strane.


Po ovoj obicnoj gluposti koju je neko napisao mozemo zakljuciti sledece:
Ring of wealth - komentar sa skupa Rowdrops

To je cela uloga RoW - Ring of Wealth gives you higher chance to get rarest drop from rare drops from all drops NPC can drop. Ahahaha! Jeste glupo i smesno do bola, al to je tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 1:37 pm

Da proverim da li sam dobro razumeo celu pricu:
dakle kad nosim ring of wealth i napadnem monstera NPC, od 6 rarest drops ja imam vise sansi da dobijem onaj 4 item?!
Ako je tako onda je stvarno retardirano....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 4:39 pm

Ma neee... Haha Bure!
Ova slika koju sam postovao je samo primer.
Kad "zarolas" npr. 4tvorku ti dobijas 100% rare drop. Na to ne utice RoW.
Ako je Dragonic Visage rarest drop od KBD onda ti ring of wealth povecava mogucnost da dobijes taj rarest drop.
Ako je rarest drop od Dust Devilsa D Chain onda opet RoW povecava sansu da ga i dobijes.

Samo na to i utice. Na sansu da dobijes najredji drop. Slika je primer samo. Umesto te 2jke stavi, ne znam, black mask, npr. Kapish sad? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 7:09 pm

ahaaaa... kapiram u jebote
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 1:24 am

Uvek mi je bilo cudno zasto ne dobijam bolje dropove, sad vidim sta je fora...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ring of wealth - komentar sa skupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Ring of wealth - komentar sa skupa   Ring of wealth - komentar sa skupa Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ring of wealth - komentar sa skupa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Pitanja, Odgovori i Predlozi-
Skoči na: