Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
MISTERIJA RAZRESENA Vote_lcap19%MISTERIJA RAZRESENA Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
MISTERIJA RAZRESENA Vote_lcap81%MISTERIJA RAZRESENA Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 MISTERIJA RAZRESENA

Ići dole 
+2
Evil Bure
sveta41
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:03 pm

PA OVO MOZE SAMO MENI DA SE DESI..pisah pola sata i gde je to sad otislo pitaj Boga....Nista, ovog puta krace...

Zao mi je sto ranije nisam saznala za problem koji se pojavio oko Trixxas inace bi dosla da to resimo i da sprecim sve zabune, svadje i optuzivanja....Trixxas je prodat mom sinu . On je imao account koji je nekako uspeo da zakljuca i nije mogao da ga vrati nazad zbog nedostatka informacija...Makarenko je u to vreme napustao rs i prodavao Trixxas sto je moj sin rado prihvatio...On je nesto malo trenirao na trixxas i desi se u medjuvremenu da mu vrate account posle dve godine cekanja i on je odlucio da napusti trixxas ..SVE STVARI SA TRIXXAS JE PRODAO I PREBACIO NA SVOJ ACCOUNT... smatram da nikoga nije " ostetio i pokrao " sobzirom da je account bio u njegovom vlasnistvu...Nista namerno nije baceno , moguce da je u procesu prebacivanja sa acc na acc nosio skill capes i da je umro ( jedini nacin da se prebaci nesto ). Posto je , kako kaze Sveta, account ostao da skuplja prasinu, moj sim je odlucio da account POKLONI Sveti , koji je u to vreme imao problema sa svojim. Trixxas , po mom misljenju je bio too good da stoji i zato je dat Sveti. On je sada u njegovom vlasnistvu i on moze da odluci sta ce da radi sa njim...Znaci jos jednom , account nije pokraden ...
kad sam vec tu da objasnim zasto sam se povukla od svih vas...moja friend lista je bila izbrisana nekom misterijom ....jos neki ljudi si imali isti problem kao i ja..Ne znam da li je neko pokusao da uzme acc ( ne mislim da je iko od vas, odmah da to resimo) ili je bio cist glitch...ako je neko pokusao da ga uzme vala se namucio oko brisanja liste jer je bila puna....anyway, ja sam probala da vratim ljude na listu i uradila sam koliko sam mogla da se setim ( ne zaboravite da sam ja zena u godinama.. u jebote ). Ostavila sam private on da bi mogla da dodam one koji me kontaktiraju ...neki koji su se javili su me optuzili da sam ih namerno izbrisala sa liste i sad da ne objasnjavam dalje...Neki su ostali ljuti na mene i dan danas...Poenta je da nisam imala nameru nikoga da izbrisem , svi ste mi dragi i sve vas volim..Kad god sam bila sa vama uvek mi je bilo lepo i mogu da kazem da mi nikad nije bilo lepse za sve godine igranja rs nego kad sam bila u drustvu sa vama....Zao mi je ako sam nekoga povredila i uvredila , to mi stvarno nije bila namera...ko zeli da ga ga dodam na listu ponovo neka kaze evil bure, sveti , snoopy i saletu, oni su na mojoj listi..

Nadam se da sam uspela da vam pomognem sa ovim ..Vidimo se uskoro
Voli vas
rs mama
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:16 pm

Makarenko...Mislim da imas nesto sto nije tvoje...
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:19 pm

Ok onda. meni se cini razumnim sve ovo. i dosta toga se poklapa.

Ali pored svega, Mac ipak nam dugujes izvinjenje.
I po ovoj prici mi se cini da Trixxas sada pripada sveti. On ga je je dobio na poklon 'Praznog', tako da ti nista ne duguje...

Po meni, ja mislim da je ova stvar resena
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:22 pm

serbia9 ::
PA OVO MOZE SAMO MENI DA SE DESI..pisah pola sata i gde je to sad otislo pitaj Boga....Nista, ovog puta krace...

Zao mi je sto ranije nisam saznala za problem koji se pojavio oko Trixxas inace bi dosla da to resimo i da sprecim sve zabune, svadje i optuzivanja....Trixxas je prodat mom sinu . On je imao account koji je nekako uspeo da zakljuca i nije mogao da ga vrati nazad zbog nedostatka informacija...Makarenko je u to vreme napustao rs i prodavao Trixxas sto je moj sin rado prihvatio...On je nesto malo trenirao na trixxas i desi se u medjuvremenu da mu vrate account posle dve godine cekanja i on je odlucio da napusti trixxas ..SVE STVARI SA TRIXXAS JE PRODAO I PREBACIO NA SVOJ ACCOUNT... smatram da nikoga nije " ostetio i pokrao " sobzirom da je account bio u njegovom vlasnistvu...Nista namerno nije baceno , moguce da je u procesu prebacivanja sa acc na acc nosio skill capes i da je umro ( jedini nacin da se prebaci nesto ). Posto je , kako kaze Sveta, account ostao da skuplja prasinu, moj sim je odlucio da account POKLONI Sveti , koji je u to vreme imao problema sa svojim. Trixxas , po mom misljenju je bio too good da stoji i zato je dat Sveti. On je sada u njegovom vlasnistvu i on moze da odluci sta ce da radi sa njim...Znaci jos jednom , account nije pokraden ...
kad sam vec tu da objasnim zasto sam se povukla od svih vas...moja friend lista je bila izbrisana nekom misterijom ....jos neki ljudi si imali isti problem kao i ja..Ne znam da li je neko pokusao da uzme acc ( ne mislim da je iko od vas, odmah da to resimo) ili je bio cist glitch...ako je neko pokusao da ga uzme vala se namucio oko brisanja liste jer je bila puna....anyway, ja sam probala da vratim ljude na listu i uradila sam koliko sam mogla da se setim ( ne zaboravite da sam ja zena u godinama.. u jebote ). Ostavila sam private on da bi mogla da dodam one koji me kontaktiraju ...neki koji su se javili su me optuzili da sam ih namerno izbrisala sa liste i sad da ne objasnjavam dalje...Neki su ostali ljuti na mene i dan danas...Poenta je da nisam imala nameru nikoga da izbrisem , svi ste mi dragi i sve vas volim..Kad god sam bila sa vama uvek mi je bilo lepo i mogu da kazem da mi nikad nije bilo lepse za sve godine igranja rs nego kad sam bila u drustvu sa vama....Zao mi je ako sam nekoga povredila i uvredila , to mi stvarno nije bila namera...ko zeli da ga ga dodam na listu ponovo neka kaze evil bure, sveti , snoopy i saletu, oni su na mojoj listi..

Nadam se da sam uspela da vam pomognem sa ovim ..Vidimo se uskoro
Voli vas
rs mama

poslao sam ti mail pre nedelju dana , trebala si mi odgovoriti...

mislim da cu sad razmisliti sta cu uraditi sa acountom , verovatno cu ga ukinuti, a tebi vratiti kes.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:24 pm

Evil Bure ::
Ok onda. meni se cini razumnim sve ovo. i dosta toga se poklapa.

Ali pored svega, Mac ipak nam dugujes izvinjenje.
I po ovoj prici mi se cini da Trixxas sada pripada sveti. On ga je je dobio na poklon 'Praznog', tako da ti nista ne duguje...

Po meni, ja mislim da je ova stvar resena
tacno , dugujem , mislim da sam se svima izvinuo vise puta na onom drugom topiku , ali evo opet

IZVINITE
Nazad na vrh Ići dole
Sn00py123

Sn00py123


Muški
Broj poruka : 19
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 30.09.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: trixx je Svetin acc   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:32 pm

I ja se slažem sa Buretom, Serbija je kupila acc, uradila sa njim šta joj je volja i poklonila Sveti (nije važno što je to bio njen sin, ona je to znala), sad je vlasnik tog acc Sveta, da li je on levelovao, ili ne, zaradio 1, 10 ili 50 m, ili sve izgubio, to je njegova stvar, on sad ima puno pravo da radi sa njim šta hoće, Sveti je acc bio poklonjen, ne pozajmljen pa da ga on posle vraća.
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:41 pm

Makarenko ako hoces da igras na tom accountu slobodno ga zadrzi...ako neces onda mi posalji novi password i nemoj da ga gasis jer je account previse dobar da bi se brisao...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:43 pm

Novac ne doalzi u obzir da se vraca..account je poklonjen Sveti i sad je njegov ..drugo i da nije svetin ,account je kako kaze bure prazan i za to sto je takav ja nikad ne bih mogla da primim novac nazad....sto se tice samog accounta, mislim da bi trebao Sveta da odluci..Meni licno je zao da se tako dobar account ukine, ipak je u njega ulozen veliki trud i vreme...
Vazno je da se sad sve razjasnilo i da moze da se dogovara za dalje..
Nije poenta ukinuti account i nestati ....To je najlakse da se uradi...A mislim da to nikome nije namera ovde niti da vide trixxas closed niti tebe da odes....Razgovaraj sa Svetom...
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:57 pm

kao prvo ja nisam naplatio acaunt nego moj trud naa njemu. prodao sam ga vesni jeftinije jer me je zamolila za njenog sina. ako je on uzeo sto mu treba , pametno je uradio . sad mu vise ne treba.vesna mi je jos davno napisala da je dala sveti pass i da joj sin ne igra. ja ga nazalost nedam sveti i to je to. vesna ti eventualno mozes da se dogovorimo za refundiranje novca na ime "vlasnickih prava" i to je sve...
acount ce igrati moj sin Nikola.
case closed...
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 9:12 pm

Ako ce da igra onda dobro...meni iskreno taj account i netreba...samo bi bilo pogresno da se gasi...
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 10:37 pm

A u jbt ^^ =.= !!!! Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitimePet Feb 27, 2009 11:05 pm

Koja spanska serija xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MISTERIJA RAZRESENA Empty
PočaljiNaslov: Re: MISTERIJA RAZRESENA   MISTERIJA RAZRESENA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MISTERIJA RAZRESENA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: