Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Vote_lcap19%NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Vote_lcap81%NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!

Ići dole 
+9
EvilMe137
Angorn91®
Dule 91
milutin
hitman1978
Salac Ns
BorisKnoT
Sn00py123
Evil Bure
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 07, 2009 9:17 pm

Cek cek, 'ocete mi reci da se sada uopste ne moze igrati iz Srbije?
Koji nacin placanja si ti Sveto koristio? Koji nacin Borise? Snupi?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 07, 2009 11:00 pm

EvilMe137 ::
Cek cek, 'ocete mi reci da se sada uopste ne moze igrati iz Srbije?
Koji nacin placanja si ti Sveto koristio? Koji nacin Borise? Snupi?
Moze da se igra ali se membership ne moze uplacivati iz Srbije vise lol!
Koristio sam VISA Internet card.

Ekonomske sankcije FTW! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 9:33 pm

AKA siptarski lobi...
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimePon Jul 13, 2009 9:54 pm

Ja dobio od ovih klosara besplantno mesec dana mem

We regret to inform you that your recurring membership agreement has been cancelled.

This is to comply with financial sanctions against the regime in your country.

We have given your account 30 days of credit as a gesture of goodwill, however when your membership expires you will not be able to re-subscribe using any payment method for the foreseeable future.

If you feel that this has occurred in error please contact us immediately. You can email us at billingsupport@jagex.com or submit a query via the ‘Billing’ section of the ‘Customer Support’ area of www.runescape.com

We apologise for any inconvenience that this may cause, but look forward to seeing you continue your adventure in the free areas of the game.
Sincerely,

Jagex Customer Support
Nazad na vrh Ići dole
milutin

milutin


Muški
Broj poruka : 33
Lokacija : za lap topom
Datum upisa : 06.06.2009

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimePon Jul 13, 2009 10:33 pm

Jel mogu ja da se zalim?

XD
XD
XD
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 2:15 pm

Ja sam na forumu Runescape postavio temu pa da vidimo reakciju.

Quick find code:129-130-994-59288416

Znam da kasnim, ali me nije bilo, tek sam danas primetio sve ovo.

Zvao sam i Raiffeisen banku. Oni kazu da nemaju pojma o cemu se radi i da normalno rade transakcije preko Visa virtuon kartice.

Poslao sam mail banci gde sam sve opisao, kopirao poruke u kojima se spominju sankcije protiv rezima i naveo da je na ovaj nacin nekoliko desetina korisnika kartice onemoguceno da obavlja transakcije, a samim tim i banka gubi pare jer nemoze da naplacuje proviziju na transakciju.

Moj predlog je da se svi ukljucimo i pocnemo da saljemo mailove banci i da ostavljemo komentare na forumu tipa: ovo je diskriminacija, vi ste nepismeni i neupuceni, nasa zemlja nije pod nikakvim sankcijama, mi smo demokratska zemlja ( slagao se neko sa tim ili ne, ali pred strancima se drzimo zajedno) itd.
Ja sam Jagexu tako napisao ( procitajte na forumu), pa cekam reakciju.
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 5:35 pm

uz tebe sam 100%
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 10:48 pm

Neko od 'Igraca' je na Runescape forumu postavio ovo:

I announce today that Australia has updated its list of autonomous financial sanctions for the former Federal Republic of Yugoslavia. These sanctions target individuals indicted or suspected of war crimes during the Balkan wars in the early 1990s.

The sanctions prohibit any transaction involving the transfer of funds or payments to, by the order of, or on behalf of any person included on the revised sanctions list without prior approval from the Reserve Bank of Australia.

The Government’s updated sanctions list demonstrates Australia’s commitment to end impunity for crimes of great international concern, including those before the International Criminal Tribunal for the Former Yugoslavia.

New listees include individuals indicted or convicted by the International Criminal Tribunal for the former Yugoslavia, and by domestic courts in Bosnia-Herzegovina, Croatia and Serbia.

Individuals subject to Interpol arrest warrants for war crimes have also been included, as well as known supporters of the former Milosevic regime and individuals suspected of assisting indictees of the International Criminal Tribunal for the Former Yugoslavia.

The complete list of sanctions is found at: www.rba.gov.au

Autonomous financial sanctions are implemented by the Governor of the Reserve Bank of Australia under the Banking (Foreign Exchange) Regulations 1959.

Preuzeto sa sajta: http://foreignminister.gov.au/releases/2009/fa-s090610.html

Aj nek neko objasni koji (lepo pisanije)?!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 1:41 am

Ma klasika bre..cim su nam ukinuli vise, LOBI najverovatnije albanski ucinio je svoje...fora kako Srbija moze bez visa a kosovo ne moze....ne vredi...i to tacno onog dana kad je bio onaj beli sengen ili koji vec...ma zabole me BUSTED!
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 10:04 am

Ma nije to Bure, to su sankcije protiv pojedinaca.

Ja sam napokon dobio delimican odgovor od Jagexa. Oni su postupili po nalogu svog billing partnera preko kojeg idu uplate, a to je predpostavljema WorldPay koji je taj nalog dao svim kompanijama u svetu koje primaju uplate preko njih. Znaci sada treba pisati WorldPay kompaniji i Visa kompaniji i zahtevati objasnjenje.
Ja sam opet pisao banci, a sada cu da pogledam da li Visa ima svoje predstavnistvo u Srbiji, WorldPay nema, najblize mu je izgleda u Hrvatskoj.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 9:16 pm

Ovo je najnovija situacija koju sam postavio na forumu Runescape.


Well, it seems that somebody is not telling the truth,
My friends and me have received 3 types of messages from Jagex staff and all 3 are saying different things.

1. message from Mod Mas:We regret to inform you that you we cannot accept any further payments made in your country.
This is to comply with financial sanctions against the regime in your country.

2. message from Mod William: Hi there,
All I can say is that following discussions with our billing partners we were required to impose these sanctions. This is not a move that we wished to take, but it was a necessary one.

3. message from Mod Sam L: Dear Nimark,
Thank you for contacting Jagex Billing Support.
Unfortunately we are unable to provide further details with regard to this. The economic sanctions were put in place by the higher authorities in your country, and therefore I would advise for you to contact them.

So dear Jagex staff, if you are going to lie, at least try to agree between yourself which story are you attempting to sell me, is it sanctions against regime in my country, is it recommendation from your billing partner or is it something that my government asked for.

For now i am finished with you. I have made contacts with Visa corporation and and WorldPay.

Here is answer from VISA:Thank you for your message. We are sorry for any inconvenience you may have experienced.
Merchants that accept Visa cards are not permitted to choose whether or not to accept any particular Visa card of that type if the customer is acting in good faith.
If you wish to file a report about this merchant, please contact the financial institution (bank) that issued your Visa product.

WorldPay will investigate this issue and give me answer in the next 6-7 days.

I am not quitting and this meter will be resolved one way or other way
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimePet Jul 31, 2009 1:47 pm

Ma ne vredi da se maltretiramo bezveze. To je nesto sto nasa drzava mora da resi.
Jedino sta mozemo da uradimo jeste da imamo tu temu na RS forumu i da tamo pravimo bunu ali opet to nece doneti nesto dobro...
A Jagex pravi neke sulude updates, menja izgled oruzja par puta u roku od mesec dana Suspect Whip sad izgleda kao par vezanih kobasica. Sumnjam da bi opet mogao da igram RS kao pre cak i ako nam rese problem.
Nazad na vrh Ići dole
MitjA 93

MitjA 93


Muški
Broj poruka : 91
Godina : 31
Lokacija : mali mokri lug
Posao : dzabalebarosh
Datum upisa : 02.07.2008

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimePet Jul 31, 2009 2:11 pm

c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c

sha oni znamisljaju da su... Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimePet Jul 31, 2009 2:46 pm

Mislim da nisi u pravu Borise. Ako budemo cekali nasu drzavu, mozda ce tvoji i moji unuci moci normalno da placaju robu i usluge u inostranstvu.
Ja mislim da ako sami sebi ne pomognemo niko drugi nece.
Znaci stvari treba isterati na cistac.
Ja licno mislim da nije Jagex kriv ( kao sto i kazu, voli on nase pare), i zato hocu isterati stvari na cistac.
Po meni krivac mogu biti samo 2 strane. Ili je kriv WorldPay koji nas je stavio u grupu rizicnih zemalja za primanje takvih uplata ili je u pitanju nasa vlada koja mozda pokusava na taj nacin da smanji odliv deviza ( iako je to stvarno zanemarljivo) iz nase zemlje.

Kada to ustanovimo sledeci korak je stavljati postove na neke ozbiljnije forume ( B92, BLIC itd.)

Ja naprimer sada ganjam Raiffeisen banku, jer sam od njih dobio odgovor da je ekskluzivno pravo svakog trgovca da odbije karticu iz neke zemlje ako smatra da da postoji rizik poslovanja sa tom zemljom.

Medjutim, kao sto mozes procitati u mom prethodnom postu, nisam im verovao i poslao sam mail direktno VISA korporaciji koji su potvrdili da sam ja u pravu. Niti jedan prodavac nesme da odbije uplatu bilo kojom Visa karticom ukoliko je kupac to uradio na legalan nacin ( tj. ako je kartica njegova, ako ima novca na racunu). To stoji u svakom ugovoru koji svaka banka potpisuje sa Visom i u svakom ugovoru koji prodavac potpisuje sa bankom kao izdavaocem Visa kartice.

Poslao sa Raiffaisen odgovor da nisam zadovoljan sa njihovim objasnjenjem i kopirao odgovor Visa korporacije pa cekam odgovor od njih.
Ako i dalje budu odbijali da poduzmu nesto, pocinjem da pljujem po njima na svim vaznim forumima. Veruj mi da ce ih to zaboleti. Oni imaju posebno placene ljude koji citaju komentare na forumima i pokusavaju ( normalno anonimno) da brane banku kad je neko napada, kao sto su to radili pre par meseci kada se digla frka oko neopravdanih dizanja kamata na kredite.

Zato svi pisite VISA korporaciji i Raiffaisen banci, dizite frku pozivajye se na diskriminaciju, ako banka nista ne uradi, ponovo pisite VISA korp. i pricajte im kako vam banka nanosi stetu jer ne zeli da zastiti vasa prava itd.
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimePet Jul 31, 2009 10:15 pm

BorisKnoT ::
Ma ne vredi da se maltretiramo bezveze. To je nesto sto nasa drzava mora da resi.
Jedino sta mozemo da uradimo jeste da imamo tu temu na RS forumu i da tamo pravimo bunu ali opet to nece doneti nesto dobro...
A Jagex pravi neke sulude updates, menja izgled oruzja par puta u roku od mesec dana Suspect Whip sad izgleda kao par vezanih kobasica. Sumnjam da bi opet mogao da igram RS kao pre cak i ako nam rese problem.


HAHAHA vezane kobasice...ma ne vredi
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimePet Jul 31, 2009 10:56 pm

Were no strangers to love
You know the rules and so do i
A full commitments what Im thinking of
You wouldnt get this from any other guy

I just wanna tell you how Im feeling
Gotta make you understand

* never gonna give you up
Never gonna let you down
Never gonna run around and desert you
Never gonna make you cry
Never gonna say goodbye
Never gonna tell a lie and hurt you

Weve know each other for so long
Your hearts been aching
But youre too shy to say it
Inside we both know whats been going on
We know the game and were gonna play it

And if you ask me how Im feeling
Dont tell me youre too blind to see

(* repeat)

Give you up. give you up
Give you up, give you up
Never gonna give
Never gonna give, give you up
Never gonna give
Never gonna give, five you up

I just wanna tell you how Im feeling
Gotta make you understand

(* repeat 3 times)
Nazad na vrh Ići dole
milutin

milutin


Muški
Broj poruka : 33
Lokacija : za lap topom
Datum upisa : 06.06.2009

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 01, 2009 9:20 am

Msm hitmane strasan si avatar a potpis jos strasniji...
XD

Oces da ti pokazem sta je strasno?
http://encyclopediadramatica.com/Offended
buahahahah
scrolluj do kraja ako smes
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 02, 2009 1:45 am

hitman1978 ::
BorisKnoT ::
Ma ne vredi da se maltretiramo bezveze. To je nesto sto nasa drzava mora da resi.
Jedino sta mozemo da uradimo jeste da imamo tu temu na RS forumu i da tamo pravimo bunu ali opet to nece doneti nesto dobro...
A Jagex pravi neke sulude updates, menja izgled oruzja par puta u roku od mesec dana Suspect Whip sad izgleda kao par vezanih kobasica. Sumnjam da bi opet mogao da igram RS kao pre cak i ako nam rese problem.


HAHAHA vezane kobasice...ma ne vredi

Vezane kobasice... Borise, koji si ti jebeni kralj... Objasnjeno, nema sta tapš smejanje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 09, 2009 7:29 pm

Jeste li rasprodali P2P itemse ili ih cuvate za vreme kad nam vrate mogucnost placanja?
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 1:54 pm

NIMARK ::
Jeste li rasprodali P2P itemse ili ih cuvate za vreme kad nam vrate mogucnost placanja?

odlicno pitanje..ja sam srecom dobio od njih 30 dana besplatno..pa sam na vreme sve rasprodao p2p items,ostavio samo cash,podigao prayer na 80..potrosio 10 mil na to ...kupio full sara,blue mask..obukao fishing cape i ostavio sve tako..jbg bar mogu tako da nekad udjem i prosetam
Nazad na vrh Ići dole
MitjA 93

MitjA 93


Muški
Broj poruka : 91
Godina : 31
Lokacija : mali mokri lug
Posao : dzabalebarosh
Datum upisa : 02.07.2008

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 22, 2009 7:13 pm

malopre sam pokusho da platim mem:ne pishe vishe ono staro...nego :
Unfortunately, due to statutory regulations, we regret that we are unable to take payment from you at this time.

We apologise for the inconvenience, and hope that you will continue to enjoy the many hours of gameplay available to free players. santa santa
Nazad na vrh Ići dole
djolepop

djolepop


Muški
Broj poruka : 3
Godina : 30
Lokacija : Konjarnik
Datum upisa : 26.09.2009

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 26, 2009 12:58 pm

Poslao sam mail billing support-u.

Dear Support Team,

I have paused playing the game a few months ago, and now when I decided to start playing again I find that I'm unable to pay membership from my country (Serbia). I would like you to tell me why, why is no one mentioning this, and how long is it going to last?

Regards, djolepop.

Da sacekamo malo, smaracu ih dok mi ne kazu SVE flower
Nazad na vrh Ići dole
djolepop

djolepop


Muški
Broj poruka : 3
Godina : 30
Lokacija : Konjarnik
Datum upisa : 26.09.2009

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 27, 2009 1:12 am

A evo i odgovora Smile
Brzi su...
Hi there,
>
> Thank you for contacting Jagex Billing Support.
>
> We regret to inform you that you we cannot accept any further payments made in your country.
>
> This is in relation to guidance from the UK and US governments regarding sanctions.
>
> We apologise for any inconvenience and hope to be able to offer the subscription feature again at some time in the future. We will be regularly reviewing the guidance from the UK and US governments regarding this matter and will act to reintroduce membership subscriptions as soon as it is viable to do so.
>
> Please rest assured that access to your free to play game account during this time will remain unaffected.
>
> We look forward to seeing you continue your adventure in the free areas of the game.
>
> Kind regards,
> Mod Abb
>
> Jagex Billing Support.

Prema ovome nadajmo se da ce nam uskoro dati...
Moj odgovor:
Hello,

I'm still not sure if I understand this. We're a democratic country, "soon" to enter the EU, what sanctions are you talking about?
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 27, 2009 2:03 pm

Jbg, lepo pise ovde. Jagexu je zabranjeno da prima uplate iz pojedinih zemalja (nismo jedini) od strane UK i USA. Sto bi sad Jagex rizikovao da ih ovi kazne ili ukinu zbog par ljudi iz neke tamo Smrdije. Ja koliko vidim svi su se snasli za membership (ili bar vecina), tako da nam jedino preostaje da cekamo do januara kad nam "ukidaju" vize.
Meni je jedan lik iz USA uplatio mems. Poznajem ga dugo u RS i covek mi uplati. Nisam nesto ni igrao puno ovih dana, malo me prosla ona stara zelja i stao sam na 98 hp hhhh.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 27, 2009 2:05 pm

Umalo da zaboravim!!!
Pre 2 dana sam sa ortacima video Milana Tarota! Very Happy Trebao sam da ga pitam kad ce da nam ukinu vize, ali stvarno. hhhhhhhh Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!   NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: