Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Vote_lcap19%Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Vote_lcap81%Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!

Ići dole 
+6
Dule 91
makar3nK0
Angorn91®
EvilMe137
Nikolaknot
Evil Bure
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Jul 08, 2007 5:00 pm

Ko god da se SMORIO Sleep
ovde neka kaci svakojake moguce gluposti koje mu padnu na pamet u toku svog smorenog dana zbog kojeg se smorio.
U nameri da se oslobodite smora, svoje smorene misli ostavite ovde i na RS-u necete biti smoreni vec vedre glave moci da ostvarite svoj cilj!
flower
Da skratim pricu:

SMOR OSTAVITE OVDE Sleep

U 'RS' UDJITE NASMEJANI Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Jul 08, 2007 5:05 pm

Iskreno se nadam da ovde nece biti previse poruka,
jer RS i SRC tesko mogu da smore Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Richart
Gost




Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Jul 08, 2007 5:06 pm

SMORIO SAM SE ! povacaval agility sa 35 na 40 u barb outpost....... jos 70 puta da ga predjem.. Sleep Sleep Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Richart
Gost




Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Jul 08, 2007 5:07 pm

burezidar@yahoo.com ::
Iskreno se nadam da ovde nece biti previse poruka,
jer RS i SRC tesko mogu da smore Smile

ocigledno neigras rs dugo Very Happy nemas pojma koliko on mene moze da smori ! Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Jul 11, 2007 6:08 pm

Evo ja se smaram dok cekam fox-a i richarta da dodju do mene u edgeville idemo na KBD-a
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Jul 15, 2007 2:58 am

E, taman sam postao member, i smorio sam se kad sam video koliko ima stvari i questova koji zahtevaju velike lvl-e!!! affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Jul 15, 2007 3:41 am

Koji smor....
PALIM U AUSTRALIJU U AVGUSTU!!!!
A UPLATIO SAM MEMBERA.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeNed Jul 15, 2007 12:06 pm

Ovo nije normalno!!!
Na Rune Scape-u svi srveri zakljucani i po 0 igraca!!!
Ako ovi iz JAGEX-a rade neki update ili strajkuju, trebalo bi da se malo najave!!!
Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Gost
Gost




Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: E tuge   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 4:41 pm

Potvrđena kazna, Partizan van Evrope!


Apelaciona komisija UEFA na današnjem sastanku u Nionu odbila je žalbu Fudbalskog kluba Partizan.

Tročlana komisija u sastavu:
- Michel Wuilleret, Šajcarska, predsednik komisije
- Goetz Eilers, Nemačka, potpredsednik komisije
- Barry Bright, Engleska, član komisije;

potvrdila je odluku Disciplinske komisije UEFA.

U odluci stoji:

1. Žalba FK Partizan se odbija, što kao rezultat ima diskvalifikaciju crno-belih iz tekuće sezone 2007/08 u svim UEFA takmičenjima, kao i novčana "prilog" od CHF 50.000;

2. FK Partizan dužan je da kontaktira HŠK Zrinjski radi dogovora oko nadoknade štete koju su izazvali simpatizeri Partizana na stadionu u Mostaru;
Zrinjski iz Mostara igraće u sledećem kolu kvalifikacija za Kup UEFA protiv makedonskog Rabotničkog;

3. Troškovi apalcije padaju na teret Partizana i iznose CHF 15.000;

4. Ova odluka je konačna, saglasno članu 66 Discipinskog pravilnika UEFA.

Za pokazano "fudbalsko znanje i odličnu oraganizaciju" utakmice u Mostaru, Zrinjski je nagrađen prolaskom u sledeće kolo sa skorom 1:11 u dva meča ...

Aferim...
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 4:49 pm

hahahahahah izbaceni iz evrope hahhaahah What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 4:54 pm

[b]Za pokazano "fudbalsko znanje i odličnu oraganizaciju" utakmice u Mostaru, Zrinjski je nagrađen prolaskom u sledeće kolo sa skorom 1:11 u dva meča ...



Ljudi sto ne radi potpis? Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 5:48 pm

rastko88s,
Ja nisam ovde policajac da pazim sta ko prica, niti sam neki iz USA koji zabranjuje Srbima da idu slobodno po svetu... Ali...
Molio bih te da nacionalizam i rasizam zadrzis za tebe.
Obrisao sam tvoju konstataciju o nekoj drugoj veri i tvoj spoiler. To sto si napisao vrlo je ruzno i neumesno.

I nemoj da mislis nesto pogresno o meni ko o Baba Seri, ali to sto neko postuje u takvom tonu u kakvom si ti postovao, moze dovesti do gasenja foruma.

Hvala

Contra K1ller
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Gost
Gost




Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 6:24 pm

Ne mislim nista lose o Baba Seri tebi, i necu vise vredjati na rasnoj i verskoj osnovi, al opet nasi smo.
Sta fali da vi malo zazmurite na jedno oko a drugim da progledate kroz prste pa da napisu ljudi neka svoja misljenja ili cinjenice, koje naravno ne smeju da budu ne istine.

Sala mala!!!!!
Very Happy Very Happy

Odgovorte mi na pitanje zasto mi se ne prikazuje potpis Question
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 6:55 pm

Ma naravno da smo nasi, al ovi (koji su dali Angornu dozvolu da pravi ovaj forum) ce nam srati nesto i posle mozemo da se slikamo.

Hmmm...
Jel si probao bilo sta da stavis kao sig? Npr. "Srbija" ili tako nesto, bilo koja rec. Probaj tako pa vidi da li radi.
Ako si probao da stavis sliku pazi na image ili link oznake i komande. Moras tacno da stavis sta gde treba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 08, 2007 7:25 pm

ovako,ratko,nasi jesmo,ali ima Srba koji misle da je rat i sva ta mrznja sranje ( ja u svakom slucaju,za ostale neznam)...ako zelis da pljujes po drugima,imas politicke sajtove pa udri do mile volje...


Hvala What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 11:52 am

Ok!!!
No frks!!!
Necu vise Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Za potpis sam ubacio sliku i kada uradim preview lepo se vidi, ali kada napisem poruku ne. probacu jos jednom da je nabacim.

E pa ljudi ostanite mi kuul afro afro afro
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 12:45 pm

Ponosan sam na svoje admine farao
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 8:37 pm

E da! Naso sam, mozda, sta je tvoj problem!!!
Postavi Sig, bilo koji, i idi tamo na Profil, gore videces. Klikni na opcije i videces sledecu opciju:
"Uvek dodaj moj potpis:" I oznaci "Da". Probaj tako. Iskreno, i ja sam imao takvih problema cak i kada sam oznacio ono da mi prikaze Sig. Kasnije je ukapirao lol.
Ajd probaj i ovo pa javi Smile
Cujemo se
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Gost
Gost




Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 11:23 pm

Podesio sam opciju na "da".
I avatar sam promenio da bude malo u tvom stilu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pa daj da vidim dal radi
Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 11:53 pm

Rale dobar ti avatar Very Happy
Bas lici na tebe Laughing

smara ovo pikiranje flaxa Sleep Sleep

Treba mi neko mudro resenje za zaradu kesha. Ostao sam
na 70k.

Onaj ko ima velika muda, ne znaci da je i mudar scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimePet Avg 10, 2007 12:21 am

burezidar@yahoo.com ::


Treba mi neko mudro resenje za zaradu kesha. Ostao sam
na 70k.

scratch

laki i brzi cash mozes zaraditi sa law runama , znaci otidji u zamorak temple kod gnome vilige-a i tele grabuj wine of zamorak , treba ti lvl 33 magija , ladno se prodaju 1-1.3k ea na forumu i idu ko alva jer svima treba rang pots
What a Face

to je skoro 1k po vinu , malo li je na ovu krizu
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimePet Avg 10, 2007 12:37 am

Zahvaljujem, makar3nko.
Ali mislim da sam se predomislio....
Pokusacu trip sa mith bars. Napravim koliko mogu pa ih sell za 100k ili 150k u free.
Mozda i uspe...
Ionako hocu 70 mining. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimePet Avg 10, 2007 11:33 pm

150k mozes imati sa 280 vina otfrlje , /posto moras kupiti laws,a nisu skupe/
to ti je 10 tura like 100 min citaj sat i po , a kopaces danima i nocima + radis magic skill mesto mining-a , ali OK ako volis kopat to je vec druga stvar Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 6:32 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa

POLUDECU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IZGUBIO SAM CLUE SCROLL LVL3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UBIO ME MONK OF SARADOMIN U KHAZI JUNGLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OVO SE NE DOGADJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 6:50 pm

Ja bi se upucao, ako te to teši... bom
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Sponsored content





Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Zasto je ovaj forum prso?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: