Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
New updates from Jagex (anti-pure) Vote_lcap19%New updates from Jagex (anti-pure) Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
New updates from Jagex (anti-pure) Vote_lcap81%New updates from Jagex (anti-pure) Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 New updates from Jagex (anti-pure)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeUto Jul 24, 2007 3:39 pm

Verovatno ste vec videli nove updates za ovaj mesec. Prayer menu je promenjen i sad je lep kao slika (a na slici traktorska guma). Sada imamo 2 nova prayera lvl 60 i lvl 70. Dobar prayer update, iako sam u pocetku mislio da su nas opet upucali, daje neverovatne bonuse (izuzetno povoljan za higher lvls) i dizanje prayer lvla nece mnogo povecati combat lvl (1-2 lvla up). Jedino sto me sada zabrinjava jeste to sto se dharoks maxhit i maxhit ostalih oruzja ovim updateom znatno povecava a sharks jos uvek lece 20. Iskreno, ja mislim da Jagex trosi dragoceno vreme na updates bez kojih se moze (prayer) a ne obraca paznju na autoers kojih je sve vise i vise. Ali zasto bi Jagex uopste banovao autos kad im oni donose 5$ mesecno? Seers village je takodje promenjen ali me za to bas zabole.
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: Re: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeUto Jul 24, 2007 6:00 pm

Ja prayer kao skill obozavam i zato uvek podrzavam takav update. Cak mi se cini da ce nekada biti jos nekih prayer boosta.
Sto se autosa tice i ostalih macroa, tu mozemo da kukamo koliko ocemo ali... Jednostavno ne vredi. To je firma kojoj se vise svidja da neki tamo korejanci uplate mesecno po 100-200 $ i naprave dosta accounta i bootuju ili rade za pare, sto je tuznije.
Ja sam vec predlagao: neka Jagex obezbedi 2 radnika koja ce ici po svim svetovima i odmah, na licu mesta, brisati ih iz igre.
Ali nema nista od toga... Duga je to prica, pa mozemo raspravljati o tome.
Cujemo se


Poslednji izmenio dana Sre Jul 25, 2007 10:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: Re: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 6:38 pm

upucani smo lol!
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: Re: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimePon Jul 30, 2007 9:16 pm

Xtra prayer update. Treba davati što više prednosti meele i range borcima jer ovi magovi sa ancient-om se jako teško pobeđuju bom
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: Re: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 2:39 am

Citat :
jer ovi magovi sa ancient-om se jako teško pobeđuju
tesko si se zajebao ovde lol!

ako si samo mag,upucan si samo tako,uvek moras imati mage-range ili mage-melee,uvek ali uvek kombinacija osim ako pk sa nekim...
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: Re: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 11:15 am

Znam to, ali normalno da nosi jos jedan armor sa sobom u slucaju da mu ovaj mozda pridje blizu.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: Re: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 11:14 pm

I da su hteli, tesko da su mogli smisliti bolji nacin da sjebu pure`s cheers
meni se najvise svidja sto su uslovili sa deff lvlom
god bless piety
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: Re: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitimeČet Avg 02, 2007 11:21 am

zajebi ti sve ove update kad ja za 3 dana idem u world 32 a do tad zelim da kazem nesto:
zelim da porucim jagexu, i svim njegovim moderatorima, da mogu svi u paketu da mi ga ****** onako slatko kao sto oni znaju!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil king queen jocolor geek scratch santa rendeer cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





New updates from Jagex (anti-pure) Empty
PočaljiNaslov: Re: New updates from Jagex (anti-pure)   New updates from Jagex (anti-pure) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
New updates from Jagex (anti-pure)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vasi predlozi (Ja - Jagex Moderator)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Warriors and Meleers-
Skoči na: